یک فعال بازار خودرو در گفتگو با تجارت‌نیوز پاسخ داد:

قیمت خودرو K132 در بازار چقدر می‌شود؟

قیمت خودرو K132 در بازار چقدر می‌شود؟

یک فعال بازار خودرو می‌گوید: به نظر می‌رسد قیمت کارخانه‌ای خودرو K132 حدود ۱۰۰ میلیون تومان باشد اما چنانچه قرار باشد این خودرو به بازار عرضه شود مطمئنا قیمت آن به بالای ۲۰۰ میلیون تومان خواهد رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، اخیرا فرشاد مقیمی، مدیر عامل شرکت ایران خودرو از عرضه خودرو خودروی «۱۳۲ K» در بهمن ماه امسال خبر داده است. با توجه به شرایط موجود عرضه خودروهای جدید به بازار چقدر جدی است؟

در همین حال یک فعال بازار خودرو درباره وضعیت بازار خودرو به تجارت‌نیوز گفت: تا چندی پیش با برخی اقدامات بازار خودرو به طور مقطعی به آرامش رسید اما از امروز به بعد زمزمه افزایش قیمت خودرو به گوش می‌رسد. ممکن است طی فردا یا پس فردا قیمت خودروها مجدد نوسان داشته باشد؛ چرا که عرضه خودرو دوباره از سوی خودروسازان کاهش یافته است. طی چند روز گذشته افراد خودروها را ویرایشی می‌فروختند این در حالی است دیگر نمایندگی‌ها هم خودرو ویرایشی نمی‌فروشند.

فیروز نادری افزود: در آستانه تعطیلات عید فطر و تابستان هستیم تقاضا برای خرید خودرو در بازار افزایش یافته است. خودروسازان فعلا خودرویی برای تحویل به مشتریان ندارند. با یک سری اقدامات ترس در بازار ایجاد کردند و همین موضوع منجر به کاهش اجباری قیمت خودروها شد.

او در پیش‌بینی درباره قیمت خودروK132 اظهار کرد:به نظر می‌رسد قیمت کارخانه‌ای این خودروی جدید ۱۰۰ میلیون تومان باشد اما چنانچه قرار باشد این خودرو به بازار عرضه شود مطمئنا قیمت آن به بالای ۲۰۰ میلیون تومان خواهد رسید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند