نرخ ارز امروز 3 اردیبهشت 1400

آخرین قیمت دلار پیش از مذاکرات جدید / پیش‌بینی قیمت دلار فردا ۴ اردیبهشت

آخرین قیمت دلار پیش از مذاکرات جدید / پیش‌بینی قیمت دلار فردا ۴ اردیبهشت

اخبار مربوط به مذاکرات هر روز جدی‌تر می‌شود و برخی از فعالان بازار منتظر واکنش قیمت دلار به این اخبار هستند.آخرین قیمت دلار تا پیش از مذاکرات جدید چقدر است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، اخبار مربوط به مذاکرات هر روز جدی‌تر می‌شود و برخی از فعالان بازار منتظر واکنش قیمت دلار به این اخبار هستند.آخرین قیمت دلار تا پیش از مذاکرات جدید چقدر است؟

تا پیش از دیروز یعنی در روز چهارشنبه، دلار ۱۵۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و به ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده بود اما در روز گذشته آخرین گزارش‌ها حاکی از نزولی شدن این روند بوده است.

طبق نرخ‌هایی که اقتصادنیوز گزارش داده، قیمت متوسط دلار در بازار متشکل نسبت به روز چهارشنبه  ۲۵ تومان کاهش یافت و روی رقم ۲۳ هزار و ۱۳۳ تومان قرار گرفت. نرخ دلار سامانه سنا نیز ۲۷ تومان کم شد و روی ۲۳ هزار و ۳۶۰ تومان ایستاد.

این سایت مدعی شده که از نگاه تحلیلگران فنی بازار تا زمان مشخص شدن نتایج مذاکرات هسته ای، احتمالا بین کف ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومانی و سقف ۲۴ هزار و ۴۰۰ تومانی نوسان خواهد کرد.

بنابراین در روز شنبه احتمالا قیمت دلار نوسان محدودی را تجربه کند. در صرافی ملی نیز آخرین نرخ ۲۳ هزار و ۳۳۹ تومان بوده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند