موضوعات داغ:

قیمت سکه امامی به پنج میلیون و ۳۲ هزار تومان رسید / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۱۱/۱۹

قیمت سکه امامی به پنج میلیون و ۳۲ هزار تومان رسید / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۱۱/۱۹

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف افت بهای طلای جهانی در روز جمعه، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به پنج میلیون و ۳۲ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، در معاملات روز جمعه بازار جهانی فلزات گران‌بها قیمت طلا روند نزولی در پیش گرفت و با ۱٫۶ دلار کاهش ۱۵۶۴٫۸ دلار داد و ستد شد.

به گزارش فارس، قیمت کنونی طلا در مقایسه با قیمت یک ماه گذشته ۸٫۸ دلار و در مقایسه با قیمت یکسال گذشته ۲۵۵ دلار بالاتر بوده است.

قیمت نقره نیز ۵ سنت کاهش داشت و به ۱۷٫۷۴ دلار در هر اونس رسید.

پلاتین اما یک دلار گران شد و ۹۶۳ دلار در هر اونس قیمت‌گذاری شد.

پالادیوم ۲۸ دلار از ارزش خود را از دست داد و ۲۲۰۰ دلار در هر اونس در بازار جهانی خرید و فروش شد.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز شنبه ۱۹ بهمن ساعت ۱۸ با ۲ تومان افزایش نسبت به روز گذشته، ۱۳,۵۰۸ تومان معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز شنبه ۱۹ بهمن ساعت ۱۸ با ۷ تومان افزایش نسبت به روز قبل، ۱۵,۰۱۰ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۸، قیمت سکه تمام طرح قدیم پنج میلیون و ۱۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید پنج میلیون و ۹۰ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به دیروز افزایش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۵۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و ۹۳۰ هزار تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند