ایران بروکر
خبر مهم : چگونه در سامانه یکپارچه خودرو ثبت‌نام کنیم؟
قیمت طلا امروز 12 آبان 99 با چقدر آغاز می‌شود؟

قیمت طلا یک روز مانده به انتخابات آمریکا

تجارت نیوز

آخرین روز پیش از برگزاری انتخابات آمریکا قیمت طلا با چه نرخی کار خود را شروع خواهد کرد؟ آخرین نرخ طلا پیش از روز دوشنبه 12 آبان ماه چقدر بوده است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز یکشنبه ۱۱ آبان ماه با 62500 تومان افزایش، با قیمت یک میلیون و 236 هزار و 500 تومان معامله شد.

اما در بازار سکه اوضاع چطور بوده است؟

دنیای اقتصاد روایت کرده است: قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به 13 میلیون و 200 هزار تومان افزایش یافت و نیم‌سکه 7 میلیون و 200 هزار تومان به فروش رسید. اما مساله‌ای که می‌تواند سیگنالی برای بازار سکه به حساب آید، قیمت کشف شده برای سکه در بورس کالا بود.

سکه طرح جدید که روز شنبه در بورس کالا کمتر از 12 میلیون و 400 هزار تومان قیمت خورده بود روز گذشته افزایش قیمت را تجربه کرد و هر قطعه سکه بورسی 13 میلیون و 300 هزار تومان قیمت‌گذاری شد. این یعنی، معامله‌گران بورسی هم انتظار افزایش قیمت سکه را در روز‌های اخیر دارند.

از طرفی ربع سکه همچنان بیشترین حباب را در بین انواع سکه دارد. آخرین بهای خرید و فروش ربع سکه در بازار 4 میلیون و 900 هزار تومان گزارش شده که این عدد نسبت به ارزش ذاتی ربع سکه، بیش از یک میلیون و 600 هزار تومان فاصله دارد.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند