در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۱۱/۱۲

در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۱۱/۱۲

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از رشد نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون و ۶۶ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی تغییری نداشت و در رقم ۱۸۴۷ دلار در هر اونس ثابت ماند.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز یکشنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۹، با ۲۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۲۳،۹۱۷ تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز ‌یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۳ هزار و ۹۲۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۳ هزار و ۴۲۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز ‌یکشنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۹، با ۲۵۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۲۹،۰۵۱ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۹ هزار و ۵۰ تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۵۵۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۹، قیمت سکه تمام طرح قدیم ده میلیون و ۹۹۷ تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید یازده میلیون و ۶۶ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۱۰۸ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و دو میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند