قیمت پراید در آستانه ماه مبارک رمضان

قیمت پراید در آستانه ماه مبارک رمضان

بازار خودرو در آستانه حلول ماه مبارک رمضان همچنان با رشد عجیب و غریب قیمت روبروست و قیمت پراید به ۶۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حالی که همواره به صورت سنتی نیز ماه مبارک رمضان ماه رکود در خرید و فروش خودو بود، اما امسال در عین کاهش شدید خرید و فروش، رشد قیمت‌ها در بازار ادامه دارد.

در این راستا پراید ارزان‌ترین خودروی بازار ایران حالا قیمتی عجیب را تجربه می‌کند و با رسیدن قیمت به ۶۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، در آستانه ورود به کانال ۷۰ میلیون تومان قرار گرفته است. پراید ۱۱۱ حالا افزایش قیمتی برابر با ۱۰ میلیون تومان را درمحدوده کمتر از دو ماه تجربه کرده است.

هرچند فعالان بازار از کاهش شدید خرید و فروش خبر می‌دهند اما با این حال به نظر می‌رسد عرضه کنندگان خودرو و آگهی دهندگان مایل به کاهش قیمت پیشنهادی خود نیستند. به این ترتیب فاصله قیمتی پراید ۱۱۱ در بازار با قیمت تحویل کارخانه به ۳۰ میلیون تومان رسیده است که قیمتی بسیار بالاست.

قیمت پراید ۱۳۱ نیز در فایل‌های اعلامی برابر با ۶۶ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت سمند ال ایکس نیز در فایل‌های اعلامی برابر با ۱۱۳ میلیون تومان و بهای پژوپارس برابر با ۱۳۸ میلیون تومان اعلام شد. پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز با قیمت ۱۳۸ میلیون تومان و دنا تیپ یک ۱۸۵ میلیون تومان قیمت خورده است. ساینا ۸۳ میلیون و کیا سراتو ۴۵۰ میلیون تومان در بازار قیمت دارد.

منبع: خبرآنلاین

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند