محدودیت در ورودی‌های تونل نیایش

تجارت نیوز

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال محدودیت و تغییر در نحوه تردد خودروها به تونل نیایش از صبح امروز خبر داد.

سرهنگ محمد رازقی در این‌باره گفت: از صبح امروز ورودی تونل نیایش از مسیرشرق به غرب بزرگراه صدر هر روز از ساعت 6 تا 23 مسدود است و تنها از اتوبان صدر طبقاتی امکان ورود و تردد خودروها به داخل تونل نیایش وجود دارد.

وی ادامه داد: در مسیر غرب به شرق تونل نیایش نیز از ساعت 12 تا 23 امکان ورود به بزرگراه صدر همکف وجود ندارد و الزاما در این مسیر خودروها وارد صدر طبقاتی می‌شوند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه رانندگان باید با توجه به وضعیت جدید انتخاب مسیر کنند، اظهار کرد: اطلاع‌رسانی‌های لازم در این خصوص انجام شده است.

رازقی درباره چرایی این تصمیم گفت: بر اساس مطالعات تحقیقاتی انجام شده و به منظور تسهیل در تردد شهروندان و سرعت بخشیدن به تخلیه بار ترافیکی در این مسیر، نتایجی به دست آمد که بر اساس آن، مقرر شد دسترسی تونل نیایش و پل طبقاتی صدر به صورت مستقیم انجام شود و تردد در مسیر همکف صدر به تونل نیایش تنها برای ساعات شبانه امکان‌پذیر باشد.

وی افزود: همانطور که گفته شد تاکنون تصمیمی برای اعمال محدودیت برنامه‌ریزی شده در ساعات بین 23 تا 6 صبح اتخاذ نشده است.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند