موضوعات داغ:

مدیرعامل جدید شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد

با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، سپهر سپهری، مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره شرکت ملی‌ حفاری ایران شد.

علی کاردر در حکمی سپهر سپهری را به عنوان مدیر عامل و رئیس هیات‌مدیره شرکت ملی حفاری ایران انتخاب و جایگزین حیدر بهمنی کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حکم انتصابی کاردر به برخی از وظایف سپهری در کسوت مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره شرکت ملی حفاری ایران اشاره شده است که از آن جمله می‌توان به برنامه‌ریزی و اتخاذ راهکارهای لازم به منظور افزایش راندمان حفاری و کاهش زمان‌های انتظار و همچنین اتخاذ تدابیر لازم به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد اشاره کرد.

بهره‌گیری از مدیران و متخصصان جوان در جهت ارتقای شاخص‌های عملکردی شرکت و اتخاذ تدابیر و راهبردهای لازم به منظور ارتقای سلامت اداری و شفاف‌سازی تعاملات مالی در تمامی فعالیت‌های شرکت از دیگر وظایف سپهری است.

کاردر در ادامه بر تعامل هر چه بیشتر شرکت ملی حفاری ایران با شرکت‌های تولیدی و توسعه‌ای تابعه شرکت ملی نفت ایران با هدف بهبود اجرای پروژه‌های حفاری اشاره کرده و به کارگیری روش‌های نوین مدیریتی در راستای بهبود فرآیندها، چابک‌سازی شرکت و کاهش قیمت تمام‌شده پروژه‌ها را خواستار شده است.

بررسی و ارائه راهکارهای مناسب در راستای پیاده‌سازی مبانی حاکمیت شرکتی با هدف تدوین و تبیین راهبردهای مدیریتی در شرکت از دیگر وظایفی است که بر عهده سپهری قرار دارد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این حکم بر استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و به خصوص دانشگاه‌ها در راستای به‌کارگیری روش‌های نوین حفاری تاکید کرده و حمایت از ساخت و ارتقای هر چه بیشتر بومی‌سازی در صنعت حفاری کشور را خواستار شده است.

ضرورت توجه به حوزه HSEQ در راستای دستورالعمل‌های مدون و الزامات پدافند غیرعامل، به ویژه ارتقای هر چه بیشتر ضریب ایمنی دستگاه‌های حفاری با مدنظر قرار دادن استانداردهای جهانی مربوطه و تدوین و پیشنهاد راهبردهای مورد نیاز در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از دیگر مواردی است که از مدیرعامل جدید شرکت ملی حفاری ایران درخواست شده است.

 

منبع: ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند