دژپسند عنوان کرد:

مردمی شدن اقتصاد به معنای اداره دولت با مالیات است

به گزارش تجارت‌نیوز، فرهاد دژپسند امروز پنجشنبه در حاشیه نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی افزود: به همین دلیل باید سعی کنیم بدون اینکه نرخ مالیات را افزایش دهیم با شناسایی پایه های جدید مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی، وصول مالیات را افزایش دهیم. وی اظهار کرد: برای گرفتن مالیات، اندازه گیری درآمد
مردمی شدن اقتصاد به معنای اداره دولت با مالیات است

به گزارش تجارت‌نیوز، فرهاد دژپسند امروز پنجشنبه در حاشیه نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی افزود: به همین دلیل باید سعی کنیم بدون اینکه نرخ مالیات را افزایش دهیم با شناسایی پایه های جدید مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی، وصول مالیات را افزایش دهیم.

وی اظهار کرد: برای گرفتن مالیات، اندازه گیری درآمد و محاسبه وجود دارد لذا اگر ابهامی وجود دارد باید با ادارات استانی مربوطه طرح و مسائل روشن شود.

دژپسند گفت: در شرایط کنونی بخش خصوصی باید نقش اساسی در اقتصاد کشور داشته باشد و از سهمی که برایش قائل شده ایم هم فراتر رفته و به درستی ایفای نقش کند.

وی افزود: بخش خصوصی باید به عنوان مهاجم هم با صادرات غیر نفتی و هم با آوردن سرمایه در مبارزه با تحریم به صف دشمن نفوذ کند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که انتصاب آقای رزم حسینی به عنوان استاندار خراسان رضوی مورد استقبال واقع شده است.

منبع: ایرنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز