تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

شوخی‌های توییتری با هسته معاملاتی بورس / «پیامِ هسته معاملات؛ هستم ولی خستم»

شوخی‌های توییتری با هسته معاملاتی بورس / «پیامِ هسته معاملات؛ هستم ولی خستم»

اختلال در هسته معاملاتی بورس موضوع تازه‌ای نیست و چند وقتی می‌شود که این مشکل وجود دارد و عواقب و پیامدهای سنگینی برای سهامداران داشته و طبق گفته‌ها و شکایت‌های سهامداران این مشکلات ضرر و زیان بسیاری برای اهالی بورس به بار آورده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، اختلال در هسته معاملاتی بورس موضوع تازه‌ای نیست و چند وقتی می‌شود که این مشکل عواقب و پیامدهای سنگینی برای سهامداران داشته و طبق گفته‌ها و شکایت‌های سهامداران این مشکلات ضرر و زیان بسیاری برای اهالی بورس به بار آورده است.

مسئولان هم تنها راه موقت برای دور زدن مشکلات هسته را در دو شیفته کردن معاملات بازار دیدند که خود این اقدام نیز با انتقادات بسیاری از سوی سهامداران و کارشناسان و تحلیلگران همراه بود و دردی را دوا نکرد؛ تا اینکه روز گذشته علی صحرایی، مدیر عامل شرکت بورس تهران خبر داد که برای بورس تهران دو سامانه معالاتی جدا در نظر گرفته‌ شده و به‌زودی دو هسته معاملاتی برای معاملات شرکت‌های حاضر در بازار بورس فعال می‌شود.

با همه این‌ها، مشکلات هسته معاملاتی بورس سوژه این روزهای سهامداران و کاربران در توییتر شده است، که در ادامه این گزارش برخی از توییت‌های کاربران در اینباره می‌خوانید:

«بچه که بودیم مینشستیم پای تلویزیون، سوباسا یه شوت میزد تا بره به دروازه برسه وسطش کلی چیز دیگه نشون میدادن ولی شوت سوباسا هنوز به دروازه نرسیده بود…
بزرگ که شدیم نشستیم پای بورس،یه سفارش خرید زدیم،رفتیم کلی از کارامون رو انجام دادیم و برگشتیم،اما سفارش هنوز به هسته نرسیده بود»

«بچه ها از قبل اینکه سفارشتون رو ارسال کنید حتما یه نون پنیری چیزی به سفارشتون بدین گشنش نشه تو این راه طولانی »

«الان فقط یه هسته ی معاملات درست و حسابی حق مسلم ماست»

«پیامِ هسته معاملات؛ هستم ولی خستم»

«حالا تو آبدار خونه بورس بگردید شاید چنتا هسته زردآدو پیدا شد. با هسته ی فعلی جایگزین کنید. حتماً از این بهتر میشه عملکردش.»

«بجای هسته، بگوییم خسته»

کاربر دیگری نیز با انتشار عکس یکی از کاراکترهای انیمیشن باب اسفنجی نوشته است: «رونمایی از هسته معاملات بورس تهران»

کاربری دیگر هم هسته معاملات را با تنبل آمریکایی مقایسه کرده و نوشته است: «هسته معاملات بورس دقیقا همینه»

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند