رئیس سازمان بورس اعلام کرد:

مهمترین مصوبات جلسه دیروز شورای عالی بورس

مهمترین مصوبات جلسه دیروز شورای عالی بورس

رئیس سازمان بورس مهمترین مصوبات جلسه دیروز شورای عالی بورس را دو مورد آغاز پذیره‌نویسی بورس املاک از مهر ماه و پیگیری وضعیت آکنتور برای بازگشایی نماد اعلام کرد. با این سخنان به نظر می‌رسد دستور جلسه‌ای برای افزایش دامنه نوسان بورس نبوده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، روز گذشته در ساعات نزولی شاخص بورس خبری مبنی بر برگزاری احتمالی جلسه شورای عالی بورس و بررسی موضوع تغییر دامنه نوسان سهام بزرگ به 10 درصد منتشر و سپس این موضوع تکذیب و اعلام شد که تصمیمی در این مورد گرفته نخواهد شد.

در همین حال رئیس سازمان بورس مهمترین مصوبات جلسه دیروز شورای عالی بورس را دو مورد آغاز پذیره‌نویسی بورس املاک از مهر ماه و پیگیری وضعیت آکنتور برای بازگشایی نماد اعلام کرد. با این سخنان به نظر می٬رسد دستور جلسه‌ای برای افزایش دامنه نوسان بورس نبوده است.

حسن قالیباف اصل در این مورد گفته است: شورای عالی بورس دیروز (سه‌شنبه 11 شهریور ماه) آخرین وضعیت راه‌اندازی بورس املاک و مستغلات و امتیازات را بررسی کرد. در این زمینه مقرر شد تا هیات موسس، اساسنامه را تنظیم و به سازمان بورس و اوراق بهادار ارسال کند تا در صورت تایید نهایی، پذیره نویسی این بورس از مهرماه آغاز شود.

طبق این گزارش سنا، قالیباف اضافه کرد: آخرین وضعیت آکنتور نیز به شورا گزارش و مقرر شد تا انجام اقدامات لازم برای بازگشایی نماد این شرکت از سوی سازمان امور مالیاتی، بانک مرکزی و سازمان تامین اجتماعی سرعت گیرد.

وی تصریح کرد: در همین راستا، یکی از اعضای شواری عالی بورس به عنوان نماینده ویژه انتخاب شد تا در کنار سازمان بورس و اوراق بهادار، پیگیر این موضوع باشد تا هرچه سریعتر، نماد این شرکت در بورس بازگشایی شود.

آخرین اخبار از بازار سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز دنبال کنید.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند