موضوعات داغ:
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک خبر داد:

تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران

تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک، از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تا 20 فروردین 99 خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، عمار سعیدیان فر مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح ترافیک با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده مهلت زمان ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری تا ٢٠ فروردین ماه تمدید شد و فارغ از اینکه خبرنگاران در گذشته طرح ترافیک دریافت کرده‌اند یا نه، می‌بایست مدارک خود را برای سال ٩٩ بارگذاری کنند.

وی تصریح کرد: نظر به اینکه بسیاری از خبرنگاران در شرایط موجود (شیوع ویروس کرونا) دورکار شده‌اند و نتوانسته‌اند برای دریافت معرفی نامه و مدارک مورد نیاز خود به محل کار، مراجعه کنند و درخواست زمان بیشتری برای ثبت نام داشتند، تمدید مهلت ثبت نام خبرنگاران صورت گرفته است.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک گفت: خبرنگاران متقاضی کارت بلیط مترو نیز، دقت داشته باشند که باید در سامانه تهران من در مهلت تعیین شده ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون بالغ بر ۴ هزار و ۶۰۰ نفر برای دریافت طرح ترافیک و کارت بلیت در سامانه تهران من ثبت نام کرده اند، تأکید کرد: دوستان خبرنگار در نظر داشته باشند که ٢٠ فروردین آخرین مهلت ثبت نام خبرنگاران بوده و مهلت اعلام شده بار دیگر تمدید نخواهد شد.

منبع: مهر 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند