تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

نرخ اجاره مسکن در کرج / برخی از محلات ارزان کرج برای اجاره‌نشینی کدامند؟

نرخ اجاره مسکن در کرج / برخی از محلات ارزان کرج برای اجاره‌نشینی کدامند؟

بازار مسکن در استان البرز در چند سال گذشته به دلیل نزدیکی به تهران با افزایش قیمت همراه بود. بر اساس اطلاعات به دست از سایت دیوار، لیست اجاره بها برخی از مناطق کرج به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار مسکن در کلانشهرها افزایش قیمت زیادی را ثبت کرده است. بسیاری از خانواده‌ها به دنبال شرایط اقتصادی نامناسب، برای سکونت به اجاره‌نشینی در اطراف کلانشهرها روی می‌آورند. کرج یکی از کلانشهرهایی است که به دلیل نزدیکی به شهر تهران با افزایش زیادی در بازار مسکن همراه است.

برخی از ارزان‌ترین مناطق کرج برای اجاره‌نشینی کدامند؟

بنابر اطلاعات به دست آمده از سایت دیوار، لیستی از متوسط اجاره مسکن در ۹ منطقه از مناطق کرج به دست آمده است.

با توجه به قیمت‌ها در بین مناطق جدول زیر، شهر جدید هشتگرد، با متوسط قیمت یک میلیون و ۵۲۰ هزار تومان اجاره ماهانه برای یک آپارتمان ۸۰ متری، از ارزان‌ترین مناطق کرج برای اجاره‌نشینی است.

مناطق مارلیک و منظریه متوسط قیمت سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای اجاره ماهانه را ثبت کردند.

محله‌های فردیس با متوسط اجاره ۴/۴ میلیون تومان و گلشهر با متوسط قیمت ۴/۷ میلیون تومان، در بین مناطق جدول زیر از گران‌ترین نرخ اجاره برخوردار هستند.

در جدول زیر لیست متوسط قیمت اجاره ماهانه در برخی از مناطق کرج را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری دو تا پنج سال در شهر کرج و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)(قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند