موضوعات داغ:
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز:

هنوز قیمت مرغ گران نشده است / کمبودی در تامین شیر نداریم

هنوز قیمت مرغ گران نشده است / کمبودی در تامین شیر نداریم

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران می‌گوید: هنوز قیمت مرغ گران نشده است. قاعدتا مرغدارها مطالباتشان را به دستگاه‌های مسئول مطرح کردند اما فعلا قیمت مرغ 11 هزار و 500 تومان است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت مرغ در تابستان گران خواهد شد یا خیر؟ به تجارت‌نیوز گفت: هنوز قیمت مرغ گران نشده است. قاعدتا مرغدارها مطالباتشان را به دستگاه‌های مسئول مطرح کردند اما فعلا قیمت مرغ 11 هزار و 500 تومان است.

یدالله صادقی با اشاره به وضعیت تولید مرغ و عرضه آن به بازار هم افزود: ذخایر کافی مرغ در شرکت پشتیبانی امور دام وجود دارد. با این شیوه هم مرغ‌دارها از تولید مرغ ضرر نمی‌کنند و هم با ذخیره‌سازی از افزایش قیمت‌ها جلوگیری می‌شود.

او همچنین درباره وضعیت لبنیات هم توضیح داد: لبنیات علی‌رغم اینکه قیمت آن افزایش یافته اما فعلا به اندازه کافی در سطح بازار وجود دارد و فعلا کمبودی در بازار نیست.

صادقی همچنین در بخش دیگر سخنانش در پاسخ به این پرسش که چرا شیر در سطح بازار نایاب است؟ اظهار کرد: چنینی چیزی صحت ندارد. شیر به اندازه کافی وجود دارد و تاکنون گزارشی دال بر کمبودی نداشته‌ایم.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند