موضوعات داغ:
عضو هیئت مدیره عمران پرند خبر داد:

متقاضیان طرح ملی مسکن ۴۰ میلیون تومان واريز كنند

متقاضیان طرح ملی مسکن ۴۰ میلیون تومان واريز كنند

پدارم صمیمی‌فر گفت: متقاضیان تاييد صلاحيت شده از زمان افتتاح حساب 15 روز مهلت دارند تا نسبت‌به واریز مرحله اول وجوه طرح که حدود 40 میلیون تومان(به جز قیمت زمین) است، اقدام کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، پدارم صمیمی‌فر با اشار به معرفی 9460 متقاضی تایید صلاحیت‌شده طرح ملی مسکن توسط معاونت مسکن وزارت راه به شرکت عمران پرند، اظهار کرد: به محض اعلام اسامی این افراد، از 16 بهمن‌ماه نسبت‌به افتتاح یک کارگزاری مجزا و مستقل برای متقاضیان این طرح اقدام کردیم و تمام تجهیزات لازم را به این منظور تدارک دیدیم تا بتوانیم بهترین خدمات به متقاضیان این طرح ارائه کنیم.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و صدور دستورالعمل‌های ارائه‌شده توسط وزارتخانه‌های بهداشت و راه و شهرسازی، مجبور شدیم مراکز تجمع از جمله کارگزاری‌ طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن را موقتا تعطیل کنیم. اما از 16 بهمن تا 5اسفندماه و پیش از تعطیلی کارگزاری، 1800متقاضی به ما مراجعه کردند که از این تعداد 1300متقاضی، پرونده خود را تشکیل دادند.

وی با اشاره به سهمیه 7900 واحدی پرند در مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن ادامه داد: بر اساس دستورالعمل وزارت راه، متقاضیان تاییدصلاحیت‌شده طرح اقدام ملی باید نسبت‌ به افتتاح حساب انسدادی در بانک مسکن به‌عنوان بانک عامل، اقدام کنند. متقاضیان از زمان افتتاح حساب 15 روز مهلت دارند تا نسبت‌به واریز مرحله اول وجوه طرح که حدود 40 میلیون تومان(به جز قیمت زمین) است، اقدام کنند تا وارد پروسه اجرایی شویم.

منبع: تسنيم 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند