آغاز ثبت‌نام واکسیناسیون برای دانشجویان و طلاب

آغاز ثبت‌نام واکسیناسیون برای دانشجویان و طلاب

سرپرست مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،از فعال شدن سامانه ثبت‌نام واکسیناسیون دانشجویان و طلاب علیه کرونا خبر داده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، علی شریفی زارچی، از فعال شدن سامانه ثبت نام واکسیناسیون دانشجویان و طلاب خبر داد و گفت: سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا برای دانشجویان و طلاب از هم اکنون باز شد و دانشجویان زیر مجموعه وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور می‌توانند به سایت salamat.gov.ir مراجعه و با ورود کد ملی، تاریخ تولد و شماره همراه ثبت نام و بلافاصله زمان و مکان تزریق واکسن را انتخاب کنند.

سرپرست مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ادامه داد: دانشجویان و طلاب برای واکسیناسیون نیازی نیست به شهر محل تحصیل مراجعه کنند و این امکان فراهم شده است تا دانشجویان و طلاب بتوانند نزدیکترین مرکز واکسیناسیون را انتخاب کنند.

شریفی زارچی بیان کرد: اگر دانشجویی موفق به ثبت نام در سامانه واکسیناسیون کرونا نشد و کد ملی او در سامانه ثبت نشده بود، می‌تواند موضوع را از طریق دانشگاه محل تحصیل پیگیری کند تا معاونت آموزشی وزارت علوم و وزارت بهداشت بهداشت یا دانشگاه آزاد، اطلاعات را به مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ارسال کنند و فهرست تکمیلی اطلاعات دانشجویان در سامانه واکسیناسیون کرونا ثبت شود (باشگاه خبرنگاران جوان)

آخرین خبر از واکسیناسیون دانشجویان

امروز سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور در مورد احتمال بازگشایی مدارس و دانشگاه ها گفت: مقدمات لازم برای بازگشایی مراکز علمی، آموزشی و مدارس مهیا شده است که در آینده نزدیک عملیاتی می‌شود (پایگاه اطلاع‌رسانی دولت).

همچنین همایون رستگارزاده، معاون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پیرو هماهنگی با وزارت بهداشت، از روز شنبه ۲۰ شهریور واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی آغاز می‌شود.

به گفته او، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه واکسیناسیون این دانشگاه به آدرس http://azadhr.healthehr.ir اقدام به ثبت نام کنند (ایرنا).

آخرین اخبار کرونا را در صفحه ویروس کرونا در تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند