واکنش سایپا به تحویل تندر به جای ساندرو

واکنش سایپا به تحویل تندر به جای ساندرو

مشاور مدیرعامل سایپا درباره شرایط تعویض خودروهای ثبت نامی ساندرو با تندر ۹۰ گفت: شرکت سایپا به متقاضیان اعلام کرده است در صورت نیاز می‌توانند نسبت به تعویض خودرو اقدام کنند و این مساله ارتباطی با افزایش قیمت و کمبود خودرو در شرکت ندارد.

روز گذشته در خبرها اعلام شده بود، بر اساس بخشنامه‌ای که اخیرا با امضا مدیر عملیات فروش و امور نمایندگی‌های گروه خودرو سازی سایپا منتشر شده، نمایندگی‌های این خودروساز موظف شده‌اند به مشتریانی که خودرو ساندرو با گیربکس پیشرفته JHO با موعد تحویل اردیبهشت ماه ثبت نام کرده‌اند، اطلاع دهند، این شرکت امکان تحویل ساندرو در موعد مقرر را ندارد و نوع خودرو قابل تحویل به تندر 90 با گیربکس پیشرفته JHO تغییر کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز‌، براساس این بخش نامه حتی امکان تغییر رنگ نیز وجود ندارد و مشتریان صرفا می‌توانند خودرو تندر 90 را با همان رنگی که ساندرو را ثبت نام کرده‌اند تحویل بگیرند.

مجتبی نظری؛ مشاور مدیرعامل سایپا درباره شرایط تعویض خودروهای ثبت نامی ساندرو با تندر 90 گفت: شرکت سایپا به متقاضیان اعلام کرده است در صورت نیاز می‌توانند نسبت به تعویض خودرو اقدام کنند و این مسئله ارتباطی با افزایش قیمت و کمبود خودرو در شرکت ندارد.

 

منبع: تسنیم

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند