ورود به مازندران ممنوع می‌شود / فرصت ۲۴ ساعته برای خروج پلاک‌های غیر بومی

ورود به مازندران ممنوع می‌شود / فرصت ۲۴ ساعته برای خروج پلاک‌های غیر بومی

فرمانده پلیس راهور مازندران از ممنوعیت ورود به مازندران از ساعت ۱۲ فردا یکشنبه ۲۴ مرداد خبر داد، این در حالیست که سرپرست پلیس راه استان مازندران نیز اعلام کرد که پلاک‌های غیر بومی ۲۴ ساعت فرصت برای خروج از استان دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بیگلری فرمانده پلیس راهور مازندران با بیان اینکه ورود به مازندران ممنوع شد، گفت: این طرح از ساعت ۱۲ فردا یکشنبه ۲۴ مرداد آغاز می‌شود.

او با اشاره به اینکه طرح تا ۵ شهریور ادامه خواهد داشت، افزود: حدود ۲ هفته منع ورود خودروها در ۶ مدخل ورودی استان اجرا می‌شود‌.

بیگلری از منع ورود بومیان مازندرانی ساکن دیگر استان‌ها به مازندران در این ایام خبر داد و یادآور شد: در این طرح پلیس راه و راهور و نیروی انتظامی حضور دارند.

براساس اعلام تسنیم، رئیس پلیس راهور استان میزان جریمه خودروهای متخلف در این طرح را ده میلیون ریال اعلام کرد و گفت: خودروها بعد اعمال قانون به مبدا برگشت داده می‌شوند.

بیگلری همچنین افزود: طرح محدودیت و ممنوعیت ساعت ۲۲ تا ۳ صبح نیز همچنان اعمال می‌شود.

فرصت ۲۴ ساعته خروج پلاک‌های غیر بومی از مازندران

هادی عبادی سرپرست پلیس راه استان مازندران در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اعلام ممنوعیت در راه‌های مواصلاتی در سراسر کشور و به دنبال آن ممنوعیت ورود به استان مازندران، اظهار کرد: از ساعت ۱۲ فردا یکشنبه، ممنوعیت ورود به استان مازندران اجرایی می‌شود و این ممنوعیت تا صبح روز شنبه ۶ شهریور ادامه دارد.

وی با تاکید بر جلوگیری از ورود هرگونه پلاک های غیر بومی اعم از خوش نشین‌ها و غیره در استان خاطر نشان کرد: تمام خوش نشین‌ها و پلاک‌های غیر بومی که در استان حضور دارند تا ۲۴ ساعت فرصت خروج از مازندران را دارند و در صورت مشاهده‌ پلاک‌های غیر بومی در مازندران علاوه بر جریمه یک‌میلیون تومانی، از تردد انها جلوگیری به‌عمل خواهد آمد.

سرپرست پلیس راه استان مازندران افزود: در حال حاضر محدودیت سرعت در حال اجرا شدن است اما از فردا ظهر ممنوعیت تردد اجرایی خواهد شد و از ورود پلاک های غیر بومی ممانعت به عمل خواهد آمد.

آخرین اخبار اقتصادی را از کانال تلگرام تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند