دبیر انجمن صنایع سلولزی بهداشتی در گفتگو با تجارت‌نیوز:

پوشک بچه ارزان شد

پوشک بچه ارزان شد

دبیر انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران از کاهش 10 تا 30 درصدی قیمت پوشک بچه خبر داد و گفت: هیچ کمبودی در بازار مشاهده نمی‌شود و اکثر فروشگاه‌های زنجیره‌ای سایزهای مختلف پوشک بچه را در قفسه‌ها دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز، به گفته دبیر انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران « پوشک بچه بین 10 تا 20 درصد ارزان شده است.» علت کاهش قیمت پوشک چیست؟

تولیدکنندگان علت ارزان شدن قیمت پوشک بچه را ترخیص به موقع مواد اولیه این کالا از گمرک می‌دانند؛ این گفته‌ها در حالی مطرح می‌شود که عده‌ای از مخاطبان هنوز هم از کمبود برخی از سایزهای پوشک بچه خبر می‌دهند.

طبق آنچه که برخی از متقاضیان در فضای مجازی گزارش داده‌اند سایز دو، چهار، پنج و شش یک‌سری از برندهای پوشک با سختی تهیه می‌شود اما دبیر انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران معتقد است: هیچ کمبودی در بازار مشاهده نمی‌شود و اکثر فروشگاه‌های زنجیره‌ای سایزهای مختلف پوشک بچه را در قفسه‌ها دارند.

در یک ماه گذشته مشاهدات میدانی از گرانی و کمبود پوشک بچه در بازار و داروخانه‌ها حکایت داشت اما به یک باره با ترخیص مواد اولیه قیمت پوشک بچه ارزان شد.
برخی گزارش‌های مردمی در فضای مجازی هم نشان می‌دهد که قیمت برخی از برندهای پوشک‌ بچه کاهش یافته و شامل تخفیف شده است.

مواد اولیه پوشک بچه ترخیص شد

حسن زالی درباره وضعیت بازار پوشک بچه به تجارت‌نیوز گفت: فعلا شرایط بازار عادی است. با عرضه پوشک بچه فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیف‌های لازم را بر روی این کالا اعمال کردند. به عنوان مثال ظرف یک ماه گذشته قیمت یک پوشک بچه حدود 120 تا 130 هزار تومان بود که حالا قیمت این پوشک به 100 هزار تومان رسیده است.

او در توصیه‌ای به مردم اظهار کرد: با برطرف شدن چالش تولیدکنندگان در حوزه تامین مواد اولیه بسیاری از این فعالان اقتصادی پوشک مورد نیاز مردم با سایزهای مختلف را تولید و روانه بازار کردند.

انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران از مردم درخواست کرده چنانچه در تامین برخی از سایزهای پوشک بچه با مشکل رو به رو هستند برای برآورد شدن نیاز آنها متقاضیان می‌توانند با شماره‌ 88721175-021 تماس بگیرند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند