تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

۲ پیش‌بینی از روند هفته آینده بورس/ شاخص رشد می‌کنند؟

۲ پیش‌بینی از روند هفته آینده بورس/ شاخص رشد می‌کنند؟

امروز شاخص کل بورس با ۹ هزار واحد رشد در محدوده یک میلیون و ۳۹۳ هزار واحد قرار گرفت. پیش‌بینی کارشناسان از روند بازار سهام چگونه است؟ 

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز شاخص کل بورس با ۹ هزار واحد رشد در محدوده یک میلیون و ۳۹۳ هزار واحد قرار گرفت. پیش‌بینی کارشناسان از روند بازار سهام چگونه است؟

نیما آزادی، کارشناس بازار سرمایه درباره تحلیل روند بازار سهام به تجارت‌نیوز گفت: یکی دو ماه اخیر اتفاق جدیدی در بازار رخ نداده است و تا زمانی که نقدینگی جدید به بازار تزریق نشود روند بازار تغییری نخواهد داشت. البته این دلیل باعث شده است که بسیاری از سهم‌ها در حال حاضر در بازار ارزنده باشند.

وی ادامه داد: ساختار بازار سهام خصوصی و دولتی است و تصمیمات دولت در تغییر روند بازار موثر است. به نظر می‌رسد در هفته‌های آتی کف قوی در بازار ساخته شود. گروه‌هایی که P/E  پایین‌تری دارند می‌توانند روند بهتری را داشته باشند.

سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه هم درباره روند بازار روزهای آینده به تجارت‌نیوز گفت: روند بازار هفته آینده خنثی و متعادل خواهد بود و روند تک سهم‌های گروه‌های مختلف قابلیت بررسی برای ورود را دارد.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند