تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 3 آذر 99 / دلار در کانال 25 هزار تومان باقی می‌ماند؟

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 3 آذر 99 / دلار در کانال 25 هزار تومان باقی می‌ماند؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز به 25450 تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به 25750 تومان رسیده است. روز گذشته این دو نرخ به ترتیب 25950 و 26050 تومان بود. آیا فردا دلار همچنان نزولی می‌ماند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار صرافی ملی امروز به 25450 تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به 25750 تومان رسیده است. روز گذشته این دو نرخ به ترتیب 25950 و 26050 تومان بود. آیا فردا دلار همچنان نزولی می‌ماند؟

کاهش سرعت تورم ماهانه، تمدید معافیت عراق از تحریم برق ایران و پیش‌بینی ارزانی طلا، سه سیگنالی بودند که روز قبل پیش‌بینی می‌شد بتوانند با اثرگذاری در بازار ارز روند قیمت دلار را نزولی کنند. حال گزارش آژانس درباره راستی‌آزمایی برنامه هسته‌ای ایران را هم باید به این عوامل اضافه کرد.

درباره پیش‌بینی قیمت طلا نیز رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تجارت‌نیوز گفته است: پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا تا فردا روند با ثباتی داشته باشد. توصیه ما به مردم این است فعلا طلا نخرند تا بازار به روال عادی باز گردد.

با این چهار سیگنال اقتصادی و سیاسی به نظر می‌رسد روند نزولی قیمت دلار نزولی باشد. آیا بازار ارز در فردا نیز به مانند امروز طبق انتظار عمل خواهد کرد؟

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند