پیش بینی بورس هفته چهارم خرداد (اینفوگرافیک) – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد؛

پیش بینی بورس هفته چهارم خرداد (اینفوگرافیک)

بینی بورس

بازار سهام سومین هفته خردادماه را در حالی به پایان رساند که تعطیلات دو روزه میان هفته، رمق معاملات را گرفت و سبب شد فاز احتیاطی در استراتژی سرمایه‌گذاران تقویت شود. اکنون اما تعطیلات به پایان رسیده و بازار مهیای بازگشت جدی معامله‌گران به داد و ستدهاست.

به گزارش تجارت‌نیوز، معاملات بازار سهام در سومین هفته خردادماه در حالی خاتمه یافت که شاخص کل طی این هفته تنها حدود 0.77 درصد رشد کرد و از دو میلیون و 271 هزار واحد به دو میلیون و 288 هزار واحد رسید.

شاخص هم‌وزن نیز در این هفته به همین منوال رفتار کرد و در سه روز معاملاتی با رشد حداقلی 0.69 درصدی خود را به ارتفاع 776 هزار و 646 واحد رساند.

اما روند معاملات در هفته پیش رو چگونه خواهد بود و سرمایه‌گذاری در کدام سهم‌ها، هفته پرسودی را برای معامله‌گران رقم خواهد زد؟ کارشناسان بازار سهام در گفت‌وگو با تجارت‌نیوز، روند بازار در هفته آتی را پیش بینی کرده‌اند.

پیش بینی هفتگی بورس

فردین آقابزرگی کارشناس ارشد بازار سرمایه بر این باور است که بازار، روند اصلاحی را پشت سر گذاشته و بر همین اساس معاملات در این هفته متعادل خواهد بود. با نگاهی به اینفوگرافیک بالا مشخص می‌شود دیگر کارشناسان بازار سهام که در نظرسنجی تجارت‌نیوز شرکت کرده‌اند نیز با آقابزرگی هم‌نظر هستند.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه اخبار بورس بخوانید.

نظرات