اولین جزئیات از بورس یکشنبه / صف خرید 2 میلیاردی «خودرو» – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند

اولین جزئیات از بورس یکشنبه / صف خرید 2 میلیاردی «خودرو»

پیش بینی بورس شنبه 18 تیر ماه

در مرحله پیش‌گشایش امروز بازار سهام افزایش تقاضا در نمادهای خودرویی و همچنین نمادهای کوچک‌تر موجب شده تا احتمالا شاخص کل هم‌وزن امروز نیز مثبت شروع به کار کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز یکشنبه، صف خرید میلیاردی در نماد خودرو و استقبال معامله‌گران از نمادهای گروه‌های خودرویی باعث شده تا احتمالا امروز نیز شاهد افزایش تقاضا در این گروه باشیم. این در حالی است که اکثر نمادهای بانکی به دلیل افشای اطلاعات الف در خصوص تاثیر تغییر نرخ تسعیر در درآمد و سوددهی متوقف هستند.  در طرف عرضه نیز نمادهای وشهر، ونیرو و خصدرا بیشترین عرضه‌کننده را دارند.

Capture 1

بورس در حالی از دقایقی دیگر معاملات خود را آغاز می‌کند که نمادهای شاخص‌سازی چون فولاد و فملی در محدوده منفی و نزدیک به صفر عرضه‌کننده دارند. با این حال اکثر نمادهای گروه پتروشیمی و همچنین پالایشی نیز در محدوده مثبت با افزایش متقاضی مواجه هستند و همین موضوع احتمالا بتواند اثر منفی گروه فلزات اساسی را جبران کرده تا شاخص کل شروعی مثبت داشته باشد.

این در حالی است که روز گذشته شاخص کل در دقایق پایانی توانست از محدوده منفی خارج شود اما شاخص فرابورس در نهایت منفی به کار خود پایان داد. روز گذشته همچنین با توجه به روند مثبت نمادهای کوچک‌تر، شاخص کل هم‌وزن نیز رشدی 0.8 درصدی را به ثبت رسانده بود.

 

 

نظرات