تجارت‌نیوز باهمکاری مبین‌سرمایه برگزار می‌کند

کارگاه عملی بورس به زبان ساده

کارگاه عملی بورس به زبان ساده

کارگاه عملی بورس به زبان ساده، جمعه شانزدهم در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود. به شرکت‌کنندگان مدرک رسمی اعطا می‌شود.

جمعه این هفته کارگاه عملی بورس به زبان ساده با همکاری تجارت‌نیوز و کارگزاری مبین سرمایه برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در این دوره با مقدمات بازار سهام آشنا می‌شوند و می‌آموزند که چطور سهام‌ شرکت‌ها را تحلیل کنند و با مدیریت صحیح ریسک از سود بورس بهره‌مند شوند.

این دوره یک‌روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح جمعه، شانزدهم شهریور ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار خواهد شد. محمدرضا قاسمی، فواد غلام‌نژاد، مجید ششمانی و احسان کامیابی دانش و تجربه بورسی خود را با زبانی ساده به کارآموزان منتقل خواهند کرد.

این دوره می‌تواند برای کسانی که به‌تازگی می‌خواهند وارد بازار سرمایه شوند، مفید باشد. حرفه‌ای‌ها هم می‌توانند نکاتی جدید از زبان چهار فعال بورسی بیاموزند. بااین‌وجود شرکت در کارگاه عملی بورس به هیچ پیش‌نیازی احتیاج ندارد.

به کارآموزان حاضر در این دوره مدرک معتبر اعطا خواهد شد.

این دوره چهار بخش اصلی دارد. در بخش اول شرکت‌کنندگان با مفاهیم کلی بازار و ابزارهای نوین آشنا می‌شوند. در بخش دوم می‌آموزند که چطور به‌صورت آنلاین در حساب شخصی خود به خریدوفروش بپردازند تا خیالشان از بابت داراییشان راحت باشد. تشریح بخش‌های مختلف رابط کاربری، از زبان طراح پنل از جذابیت‌های این بخش است.

بعد از پذیرایی و ناهار، کارآموزان با تحلیل بنیادی سهام آشنا می‌شوند. در این بخش می‌آموزند که چطور شرکت‌ها را قیمت‌گذاری کنند و گرانی یا ارزانی سهم‌ها را تشخیص دهند. در بخش تحلیل تکنیکال شرکت‌کنندگان زمان مناسب خرید یا فروش هر سهم را مشخص کنند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند با عضویت در باشگاه مشتریان کارگزاری مبین سرمایه برای اخذ کد بورسی اقدام کنند و از خدمات ویژه این کارگزاری به مشتریان خود بهره ببرند. این خدمات شامل تخصیص اعتبار، خدمات پشتیبانی و اعطای جوایز مادی و معنوی به کارآموزان فعال می‌شود.

هزینه شرکت در این دوره یک‌روزه کارگاه عملی بورس به زبان ساده ۱۲۰ هزار تومان برای هر نفر تعیین‌شده است. به دلیل ظرفیت محدود سالن، اولویت ثبت‌نام با کسانی است که زودتر اقدام کنند.

اطلاعات بیشتر: بورس به زبان ساده

داوطلبان جهت ثبت‌نام یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۲۲۴۷۰۹ تماس بگیرند یا در تلگرام به نشانی adstejaratnews پیام بدهند.

دوره یک‌روزه «بورس به زبان ساده»
- زمان: جمعه ۱۶ شهریور ساعت ۸٫۵ تا ۱۷
- مکان: سالن همایش‌های صداوسیما (ظرفیت محدود)
- هزینه دوره: ۱۲۰ هزار تومان

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند