کریپتویاب سامانه تخصصی خرید و فروش ارزهای دیجیتال

کریپتویاب سامانه تخصصی خرید و فروش ارزهای دیجیتال

کریپتویاب با رویکرد ایجاد بستری امن برای خرید و فروش و مبادلات ارزرمزها پایه گذاری شده که در آن کاربران میتوانند پیشنهادات خرید و فروش ارز رمزهای خود را با قیمت دلخواه ثبت و در معرض دید سایر کابران قرار دهند و بدون هیچ ریسکی معامله خود را انجام دهند.

به گزارش تجارت‌نیوز، داستان پیدایش رمزارزهای دیجیتال به سال‌ها قبل با معرفی اولین ارزرمز دیجیتالی به نام بیت‌کوین اتفاق افتاد. این رمزارز که توسط ساتوشی ناکاموتو معرفی شد توانست تا امروز به ارزش بیش از ۸ هزار دلار (در زمان نگارش این مقاله) طی سالیان متمادی برسد و سنگ بنایی برای جابه‌جایی دارایی‌های دیجیتال میان کاربران باشد.

خرید و فروش ارز دیجیتال یا همان انتقال رمزارز بدون مرز و زمان است و قانون هیچ کشوری بر آن حکم فرما نیست. لذا از منظر تحریم که کشور ما چندین دهه است که با آن دست و پنجه‌ نرم می‌کند میتواند بسیار جذاب باشد.

برخلاف پول‌های رایج که توسط دولت‌ها چاپ شده و در اختیار شهروندان قرار میگیرد، ارزهای دیجیتال تنها از طریق ماینرها (Miners) توسط هر شخصی قابل استخراج است. این ارزها از طریق کیف پول‌های اختصاصی هر ارز قابل مبادله با سایر کاربران است.

خرید بیت کوین و سایر ارزرمزهای دیجیتال

اگر شما هم به این معقوله علاقه‌مند شده‌اید و در نظر دارید مقداری از دارایی خود را به ارز دیجیتال تبدیل و سرمایه گزاری کنید و یا مقداری پول برای سایر افراد بفرستید و یا حتی بتوانید وارد بازار معاملات بشوید، کریپتویاب یکی از بهترین انتخاب‌های شما می‌تواند باشد.

در این پلتفرم شما می توانید پیشنهادات خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (Bitcoin) ، اتریوم (Etherum)، لایت کوین (Litecoin) و دش (Dash)را ثبت کنید و یا پیشنهاد سایر کاربران را دیده و با آن‌ها به صورت مستقیم معامله کنید.

از مزایای معامله مستقیم در کریپتو یاب

· انتخاب از پیشنهادات متنوع کاربران جهت خرید یا فروش

· تسویه حساب های آنی به معنای واقعی

· معامله پایاپای با هرکاربر

· نبود مشکلات ناشی از تحریم

· ومبادله بر اساس قیمت واقعی و رقابتی را نام برد.

اگر شما هم میخواهید وارد حوزه ارزرمز شوید و یا هم اکنون در حال فعالیت هستید پیشنهاد می‌کنیم یک بار کریپتویاب را امتحان کنید.

در کریپتویاب سفارش خود را آگهی کنید، به قیمت معامله کنید و آنی تسویه حساب کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند