موضوعات داغ:

کشف ۱۴۸ هزار دلار تقلبی در تهران

کشف ۱۴۸ هزار دلار تقلبی در تهران

دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از کشف ۱۴۸ هزار دلار تقلبی و دستگیری سودگران بازار ارز در استان تهران خبر داد.

ولی پوراحمدنژاد بعد از ظهر شنبه در حاشیه نشست ستاد تنظیم بازار استان تهران در جمع خبرنگاران از دستگیری ۱۲۲ متخلف بازار کالا و ارز در استان تهران خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، پوراحمدنژاد در ادامه افزود: این متخلفان جهت سیر مراحل قانونی به نهادهای دستگاه قضایی معرفی شده‌اند تا به تخلفات آنها رسیدگی شود.

دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به اینکه فعالیت ۱۰ صرافی فاقد مجوز نیز متوقف و ۲۲۱ صرافی هم در تعامل با بانک مرکزی مورد بازرسی قرار گرفتند، گفت: با کمک وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی فقط در یک مورد از بازرسی ها ۱۴۸ هزار دلار تقلبی کشف شده است.

پوراحمدنژاد بیان داشت: در این راستا چندین میلیون دلار تقلبی نیز از مسیر شبکه‌های مجازی در اختیار مردم قرار گرفته است که باید مردم دقت لازم را داشته باشند که در دام سوداگران ارز نیفتند.

وی با اشاره به اینکه ورود و خروج ارز و سکه با جدیت کامل رصد می‌شود، گفت: تمامی مبادی ورودی و خروجی کشور تحت نظارت هستند و اجازه قاچاق و موج سواری عده‌ای سودجو به هیچ عنوان داده نمی‌شود چرا که مردم و کشور ما ثابت کرده‌اند که در بزنگاه ها و شرایط بحرانی با اتحاد و انسجام به سلامت عبور می‌کنند.

دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با تاکید بر اینکه مردم فقط باید از مبادی قانونی اقدام به تامین ارز کنند، افزود: جهت مبادلات ثانویه تدبیرهایی اندیشیده شده که به زودی اعلام می‌شود.

 

منبع: مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند