کلاهبرداری همیارماینر، اتهام یا شایعه؟

نزدیک به دو سال است که شرکتی با شعار استخراج ابری بیت کوین و با ادعای داشتن فارم‌های استخراج در قلب شهر تهران، اقدام به اخذ وجوه قابل توجهی از شهروندان در مقابل اجاره ماینر نموده است؛ اما تا چه حد این ادعاها درست است و اعتبار این سایت و شرکت به چه میزان قابل سنجش است؟ در این مقاله به صورت کامل به این موضوع پرداخته شده است.

نزدیک به دو سال است که شرکتی با شعار استخراج ابری بیت کوین و با ادعای داشتن فارم‌های استخراج در قلب شهر تهران، اقدام به اخذ وجوه قابل توجهی از شهروندان در مقابل اجاره ماینر نموده است؛ اما تا چه حد این ادعاها درست است و اعتبار این سایت و شرکت به چه میزان قابل سنجش است؟

در این مقاله قصد داریم به صورت کامل به این موضوع بپردازیم و راه را برای کسانی که قصد دارند اقدام به خرید اینترنتی از این شرکت کنند هموار کنیم. علاوه بر آن تلاش می‌کنیم اطلاعات کامل و جدیدی را در خصوص تاریخچه و فعالیت‌های این شرکت به شما عزیزان ارائه دهیم.

فلسفه شرکت همیار ماینر چیست؟

موسسین و تیم بنیانگ‌ذاران همیار ماینر از پنج سال پیش و از سال هزار و سیصد و نود و چهار اولین اقدامات خود را در زمینه‌ی استخراج بیت کوین و به خصوص استخراج ابری بیت کوین آغاز کردند.

در اینجا سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که اساسا چرا تیم موسسین به سمت استخراج ابری بیت کوین حرکت کرد؟ در صورتی که شاید به نظر برسد استخراج شخصی سودآورتر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که کلود ماینینگ یا استخراج ابری یک سودآوری دو جانبه است هم برای ارائه دهنده و سرمایه‌گذار است.

چرا؟ به این علت که فردی که اقدام به ساخت یک استخر استخراج یا فارم با هدف اجاره دادن ظرفیت استخراج یا تراهش می‌کند، خود را نسبت به کاهش یا افزایش و نوسانات قیمت بیمه می‌کند و سود خود را بر اساس دریافت اجاره و هزینه‌های فارم و البته با ریسک پایین تنظیم می‌کند از طرفی هم سرمایه‌گذار یا اجاره‌کنندگان ظرفیت استخراج، با پذیرش ریسک نوسانات قیمت بیت کوین اقدام به اجاره تراهش می‌کنند و سود خود را با افزایش و بالا رفتن قیمت بیت کوین به دست می‌آورند.

پس متوجه شدیم که اساسا فلسفه شرکت همیار ماینر چیست و چرا هم به نفع اجاره کننده و هم به نفع اجاره دهنده است.

تاریخچه شرکت همیار ماینر

باز گردیم به ادامه بحث بررسی شرکت همیار ماینر، گفتیم اولین قدم‌های موسسین شرکت از سال نود و چهار شروع شد و بعد از آن تا سال نود و هشت همین روند ادامه داشت و بعد از آن با افتتاح سایت همیار ماینر این برند برای اولین بار رونمایی شد همزمان با رونمایی از برند همیار ماینر فارم‌های گرجستان و قزاقستان تجهیز و توسعه داده شد.

فارم‌های مجهزی که شرکت در این دو کشور استفاده کرد باعث افزایش تعداد مشتریان و سرمایه‌گذاران شد. اتفاقی که راه را برای توسعه هرچه بیشتر شرکت هموار کرد.

پس از آن با افزایش تعداد مشتریان و احساس نیاز به تجهیزات و کارمندان بیشتر این شرکت در ابتدای سال نود و نه اقدام به توسعه تجهیزات و نیروهای انسانی و حتی کسب مجوزهای لازم برای تاسیس فارم در ایران کرد اقدامی که با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و بهبود شرایط استخراج و البته کاهش هزینه‌های نگهداری انجام شد.

از جمله مواردی که در بالا ذکر شد می‌توان به تاسیس دفتر در خیابان فرشته در تهران و افزایش تعداد پرسنل شرکت اشاره کرد سلسله اقداماتی که در پی آن امروزه بیش از صد نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این شرکت فعالیت می‌کنند.

بالاخره پس از تلاش‌های فراوان این شرکت توانست در مهر ماه سال هزار و سیصد و نود و نه بزرگترین قدم خود را بردارد. یعنی کسب اولین و تنها مجوز استخراج ابری بیت کوین در تهران و همچنین کسب مجوز بزرگترین فارم استخراج بیت کوین در قلب شهر تهران!

پس از کسب این مجوز، شرکت اقدام به تجهیز و توسعه و انتقال ماینرها به فارم تهران کرد. فارم تهران تجهیز و تکمیل شد و پس از آن اولین اقدامات شرکت برای ایجاد دسترسی مشتریانش به فارم آغاز شد. این نوید را شرکت به مشتریانش داده است که امکان بازدید از فارم تا اسفند نود و نه ایجاد خواهد شد و سرمایه‌گذاران و مشتریان می‌توانند با بازدید از فارم نسبت به سرمایه‌گذاری خود مطمئن شوند.

شایان ذکر است که شرکت مقدمات ایجاد فارم استخراج اتریوم و پلن اجاره ماینر اتریوم را فراهم کرده است و تا نوروز هزار و چهارصد و در آغاز سده‌ی خورشیدی جدید این هدیه را به مشتریانش خواهد داد.

کلاهبرداری همیار ماینر شایعه یا واقعیت؟ آیا تا به حال همیار ماینر از کسی کلاهبرداری کرده است؟

خب اکنون که با تاریخچه‎ی این شرکت آشنا شدیم و دانستیم که روند حرکت شرکت، مجوزها و شرایط به چه صورت بوده است باید به اصل موضوع که شایعات پیرامون کلاهبرداری این شرکت است بپردازیم.

در ایران تنها شرکتی که امروزه به صورت قانونی، رسمی و تایید شده با نظارت ارگان‌ها و سازمان‌های مربوطه در زمینه استخراج ابری بیت‌کوین فعالیت می‌کند شرکت همیار مایا رایان صنعت یا همان شرکت همیار ماینر است.

شرکت‌های دیگر که تحت عناوین مختلف فعالیت می‌کنند هیچکدام از اعتبار و سندیت لازم برخوردار نیستند. پس طبیعی است که در مسیر تنها شرکت معتبر استخراج ابری سنگ‌اندازی کنند.

شرکت‌هایی که با کلاهبرداری و فریب مردم اقدام به بردن سرمایه‌های مردم به خارج از ایران کرده‌اند منطقی است که نخواهند تنها شرکت معتبر کلود ماینینگ به سادگی فعالیت کند.

از طرفی هم افرادی سودجو که با هدف اخاذی از شرکت‌هایی معتبر و نام‌آشنا میخواهند به نان و نوایی برسند با ایجاد کلیپ‌ها و فیلم‌های دروغین در یوتیوب و فضای مجازی در تلاشند با تحت فشار قرار دادن کارآفرینان موفق و خدمتگزاران مردم اقدام به باج‌گیری کنند.

صد البته آینده‌سازان اقتصاد و افرادی که در مسیر رشد میهن‌مان ایران و بهبود معیشت و زندگی هموطنانمان، تلاش میکنند راهکارهای سرمایه‌گذاری مدرن را فراهم آورند تسلیم شیادی و زورگویی این قبیل گروه‌ها و افراد ناشایست نمی‌شوند.

همیار ماینر همواره در تلاش بوده است تا با فراهم آوردن شرایط استخراج ابری برای ایرانیان راه را برای کسب درآمد دلاری و ارزی قابل پیمودن کند.

هم اکنون شرکت کلود ماینینگ hamyarminer با ارائه پلن‌های مختلف درآمدی  و سرمایه‌گذاری این امکان را ایجاد کرده است که شما می‌توانید مبالغ بسیار اندک تا سرمایه‌های بسیار کلان و اساسی خود را با آسودگی خاطر به این شرکت بسپارید.

شما عزیزان می‌توانید کسب درآمد دلاری را آغاز کنید همچنین با مراجعه به آدرس https://hamyarminer.orgفروشگاه/ از پلن‌های اشتراک تراهش همیار ماینر اطلاع یابید.

ضمنا توصیه می‌کنیم که حتما با مراجعه با ماشین حساب ماینر  به آدرس: https://hamyarminer.org/ماشین-حساب-بیت-کوین/  از میزان سرمایه‌گذاری و سود سالانه خود با خبر شوید.

همیار ماینر یک شرکت معتبر کلود ماینینگ است که با درآمد بالا شرایط لازم را برای یک سرمایه‌گذاری مدرن و امن برای شما فراهم کرده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند