مدیرکل بهزیستی مازندران خبر داد:

کمیته پیشگیری از بحران در بهزیستی مازندران شکل گرفت

کمیته پیشگیری از بحران در بهزیستی مازندران شکل گرفت

مدیرکل بهزیستی مازندران از تشکیل ستاد و کمیته برای مقابله با بحران ناشی از حوادث طبیعی و برف و کولاک ویژه خدمت رسانی به جامعه هدف خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران عصر سه شنبه در کمیته بحران بهزیستی با اشاره به تغییرات جوی و ناپایداری وضعیت آب و هوا، تشکیل ستاد و کمیته برای خدمات به جامعه هدف استان را امری مهم برشمرد و گفت: باید قبل از وقوع بحران و حوادث برای پیشگیری و مقابله آن فکر وبرنامه ریزی کرد.

وی تشکیل اتاق ویژه بحران را در بهزیستی برای ارزیابی وضعیت مراکز و خدمات دهی به مددجویان ضروری دانست و گفت: باید وضعیت مراکز تحت پوشش را از نظر تجهیزات و امکانات برای بهبودبخشی خدمات مورد بررسی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: هرچند بارش برف چندان نخواهد بود ولی تجهیز و تأمین امکانات مراکز تحت پوشش برای خدمات دهی و پیشگیری از بحران لازم است و باید ارزیابی دقیقی از وضعیت ساختمان و گرمایشی مراکز توانبخشی صورت گیرد و دوگانه سوزشدن سیستم گرمایشی این مراکز پیگیری شود.

قلندری معاون بهزیستی مازندران نیز با اشاره به ناپایداری جوی گفت: طبق پایش از مراکز تحت پوشش، همه این مراکز از نظر سیستم گرمایشی دوگانه سوز هستند و هیچ مشکلی در این مراکز وجود ندارد.

وی راه اندازی سوخت دوم و مستندسازی برای پیشگیری از بحران را امری الزامی دانست.

منبع: مهر

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند