کد خبر: 162867

گزارش متوسط کالاهای خوراکی منتخب در شهریور ماه

بر اساس اعلام گزارش مرکز آمار ایران، متوسط قیمت یک کیلوگرم برنج ایرانی (هاشمی) درجه یک در شهریور ماه سال جاری برابر با ۱۳ هزار و ۴۶۵ تومان بوده است.

گزارش متوسط کالاهای خوراکی منتخب در شهریور ماه
سرویس بازار -

مرکز آمار ایران گزارش متوسط قیمت مناطق شهری کل کشور برای کالاهای خوراکی منتخب در شهریور ماه ۱۳۹۶ اعلام شد. بر این اساس، متوسط قیمت یک کیلوگرم برنج ایرانی (هاشمی) درجه یک در شهریور ماه سال جاری برابر ۱۳۴۶۵۰ ریال بوده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، متوسط قیمت یک کیلوگرم برنج ایرانی (هاشمی) درجه یک در شهریور ماه سال جاری برابر ۱۳۴۶۵۰ ریال بوده است که با توجه به این اطلاعات در مرداد ماه (۱۳۲۷۹۹ ریال) ۱.۳۹ درصد افزایش داشته است.

همچنین در گروه گوشت قرمز و سفید و فرآورده‌های آنها، متوسط قیمت یک کیلوگرم گوشت گوسفند در این ماه به ۴۰۲۸۰۴ ریال رسیده است که نسبت به ماه قبل (۳۹۵۶۹ ریال) ۱.۹۱ درصد افزایش داشته است.

اطلاعات بیشتر از طریق فایل پیوست که بر روی سایت مرکز آمار ایران قرار دارد، قابل دستیابی است.

 

منبع: مهر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.