۲۶ هزار واحد مسکن مهر پردیس آماده افتتاح است

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: در شهر جدید پردیس ۲۶ هزار واحد مسکن مهر را آماده کرده‌ایم که در صورت تامین انشعابات تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود محسن نریمان اظهار کرد: در دهه فجر واحدهایی از مسکن مهر شهر جدید پردیس را افتتاح می‌کنیم. البته در این شهر ۲۶ هزار واحد را آماده کرده‌ایم
۲۶ هزار واحد مسکن مهر پردیس آماده افتتاح است

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: در شهر جدید پردیس ۲۶ هزار واحد مسکن مهر را آماده کرده‌ایم که در صورت تامین انشعابات تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود

محسن نریمان اظهار کرد: در دهه فجر واحدهایی از مسکن مهر شهر جدید پردیس را افتتاح می‌کنیم. البته در این شهر ۲۶ هزار واحد را آماده کرده‌ایم که در صورت تامین آب، برق و گاز تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: در فازهای مختلف پردیس برای اعتمادسازی مردم واحدها را تحویل می دهیم؛ زیرا وقتی در یک محله به طور مثال هزار واحد آماده می‌شود مردم اعتماد می‌کنند و سهم آورده خود را تکمیل می‌کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این‌که هم‌اکنون در فازهای مختلف پردیس واحدها در حال آماده سازی است، گفت: در هشتگرد، پرند، سهند، صدرای شیراز و اندیشه تا پایان سال جاری واحدهایی را افتتاح خواهیم کرد.

نریمان پیشرفت فیزیکی مسکن مهر در کل کشور را ۹۳ درصد عنوان و تاکید کرد: کسانی که با امور عمرانی آشنایی دارند می‌دانند وقتی پروژه‌ای به بالای ۹۳ درصد رسیده قطعا با کمک و تعامل می‌تواند به ۱۰۰ درصد برسد.

به گزارش ایسنا،وی به موانع ایجاد شده در روند تکمیل پروژه مسکن مهر اشاره و خاطرنشان کرد: پروژه مسکن مهر به دلیل مقیاس بزرگ آن با مشکلات و موانع حقوقی بسیاری مواجه شد. دعواهای تعاونی‌ها، مسائل حقوقی، افتادن پرونده‌ها به جریان رسیدگی در قوه قضاییه از جمله این موارد است. البته در این موارد هم ما ساکت نمی‌نشینیم و به نفع متقاضیان وارد می‌شویم؛ البته به شرطی که متقاضیان آورده خود را تکمیل کنند و دستگاه‌های خدمات‌رسان نیز خدمات زیربنایی و انشعابات را آماده کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز