توسط سايپا در شش ماه ابتدايی سال 97؛

۹۰ هزار دستگاه خودرو از خانواده ایکس ۲۰۰ تحویل مشتریان شده است

۹۰ هزار دستگاه خودرو از خانواده ایکس ۲۰۰ تحویل مشتریان شده است

از ابتدای سال تاکنون نزدیک به ۹۰ هزار دستگاه خودرو از خانواده ایکس ۲۰۰ تولید و به مشتریان گروه خودروسازی سایپا تحویل شده است.

گروه خودروسازی سایپا از ابتدای سال جاری تاکنون بر اساس برنامه‌ریزی تولید خود توانسته روند تولید را با وجود مشکلات متعدد ادامه دهد و بر همین اساس تاکنون نزدیک به ۹۰ هزار دستگاه از محصولات ایکس ۲۰۰ را به مشتریان تحویل دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، براساس این گزارش در شش ماه ابتدایی سال تعداد ۸۹ هزار و ۳۶۹ دستگاه از محصولات تیبا ۲، تیبا، ساینا و کوییک تولید و به مشتریان تحویل شده است.

این گزارش می‌افزاید: تا پایان شهریورماه سال جاری محصول تیبا۲، تعداد ۳۸ هزار و ۵۶۱ دستگاه، تیبا، ۲۸ هزار و ۲۸۰ دستگاه، ساینا، ۲۰ هزار و ۵۶۵ دستگاه و کوییک، هزار و ۹۶۳ دستگاه تولید و تحویل مشتریان شده است.

همچنین در شهریورماه تعداد ۹۹۷۱ دستگاه از گروه ایکس ۲۰۰ تحویل مشتریان شده که خودروهای تیبا۲، تیبا، ساینا و کوییک به ترتیب ۴۰۴۹، ۲۹۸۰، ۲۷۱۹ و ۲۲۳ دستگاه بوده است.

گفتنی است روند تولید و تحویل محصولات گروه سایپا با وجود مشکلات همچنان ادامه دارد و گروه سایپا با تامین به موقع قطعات، تحویل خودروهای خود را همچنان به مشتریان محترم ادامه می‌دهد.

 

منبع: سایپانیوز

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند