خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

تحلیل قیمت بیت‌کوین/ ۲ ارز دیجیتال با ظرفیت رشد بالا

برخی از کارشناسان عقیده دارند که با نزدیک شدن به تابستان ممکن است که رمزارزها بعد از ریزش‌های اخیر قیمت کمی به فکر بازیابی باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مایکل ون‌دوپوپ، معامله‌گر بازار رمزارزها منتظر افزایش قیمت سه ارز دیجیتال با نزدیک شدن بازار به تابستان است. او عقیده دارد که بعد از افت شدید قیمت در چند ماه گذشته احتمال بازیابی قیمت در تابستان بیشتر است. اصلاح آنقدر زیاد بود که برخی از آلت‌کوین‌ها بیش از ۸۰ درصد از سقف قیمتی خود فاصله گرفته‌اند.

ون‌دوپوپ فکر می‌کند که آلت‌کوین‌ها در بازه زمانی روزانه وضعیت خوبی دارند. این یعنی می‌توانند در زمان شروع رشد ۵۰ تا ۱۰۰ درصد رشد کنند.

اولین ارزی که این کارشناس بررسی کرد بیت‌کوین بود. اوعقیده دارد که اگر قیمت بیت‌کوین بالای ۳۰ هزار و ۵۰۰ دلار حفظ شود و این ارز بتواند خود را در این محدوده حفظ کند احتمال رشد تا ۳۵ هزار دلار وجود دارد. البته باید مقاومت ۳۲ هزار دلار را هم در نظر بگیریم. این را هم باید افزود که وقتی نوبت به بیت‌کوین می‌رسد دوباره مقاومت می‌کند و دیوانه‌وار نوسان دارد.

ون‌دوپوپ توضیح می‌دهد: «به نظر من محدوده ۳۰ هزار و ۵۰۰ دلار یک حمایت جدی است. اگر این محدوده حفظ شود هدف اول ۳۲ هزار و ۸۰۰ دلار و دوم ۳۵ هزار دلار است.دومین ارزی که ون‌دوپوپ انتظار دارد که به‌زودی رشد کند link است. او فکر می‌کند که قدرت این آلت‌کوین بشدت زیاد است و حتی می‌تواند در روند نزولی بازار هم به عنوان یک پناهگاه در نظر گرفته شود.

«محدوده ۷.۲۵ دلار برای این ارز دیجیتال یک حمایت مهم است و حالا به سمت ۹ دلار حرکت می‌کند.».

سومین ارز دیجیتالی که ون‌دوپوپ انتظار رشد آن را می‌کشد توکنی جدید با نام XCAD است. او عقیده دارد که این توکن بسیار قوی به نظر می‌رسد و اگر مقاومت پنج دلار را پشت سر بگذارد روند صعودی قیمت می‌تواند ادامه یابد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات