خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین کانال ۴۸ هزار دلاری را از دست داد / آیا سقوط بیت‌کوین آغاز شده؟

6578

در معاملات امروز بیت‌کوین تا محدوده حمایت ۴۷ هزار دلار ریزش کرد و کارشناسان عقیده دارند اگر این محدوده حمایت از دست برود احتمالا بیت‌کوین تا ۴۵ هزار دلار ریزش می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، همانطور که قبلا پیش‌بینی شده بود بیت‌کوین تا محدوده حمایت ۴۷ هزار دلار ریزش کرد و کارشناسان عقیده دارند اگر این محدوده حمایت از دست برود احتمالا بیت‌کوین تا ۴۵ هزار دلار ریزش می‌کند.

اخبار مهم

در حالی که صنعت ارزهای دیجیتال در چین همچنان ممنوع است، نایب رئیس یکی از بزرگترین شرکت‌های چینی نسبت به سرمایه‌گذاری روی رمزارزها بسیار خوش‌بین است.

ایلان ماسک در تازه‌ترین حضورش در پادکست لکس‌ فریدمن بار دیگر شایعه «ساتوشی ناکاموتو» بودنش را تکذیب کرد.

او مدعی شد نیک زابو، رمزنگار و دانشمند علوم کامپیوتر، که او هم اختراع بیت‌کوین را رد کرده، احتمالا مسوول ایده‌ای بوده که در نهایت به ایجاد اولین رمزارز جهان منجر شده است.

تیم سرگرمی بیگر (Bigger) اعلام کرد در جشن که به صورت زنده از کانال یوتیوب پخش شد، بیش از ۲۳۹ میلیون و ۶۰۰ هزار شیبا به یک آدرس خالی فرستاده شد تا به طور دائم از جریان خارج شود.

بر اساس آمار شرکت تحلیلی ویزی‌بری، در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰۱ میلیون توئیت حاوی کلمه «بیت‌کوین» بوده‌ند. این رقم نسبت به سال ۲۰۲۰ تقریبا ۳۵۰ درصد بیشتر بوده است.

تکنیکال

سیگنال‌ها تکنیکال در نمودار ۴ ساعته برای بیت‌کوین اصلا خوب نیست.

شاخص مقاومت نسبی در لبه ورود به محدوده اشباع فروش است و اگر این شاخص به محدوده اشباع فروش وارد شود عرضه افزایش پیدا می‌کند.

اندیکاتور مکدی روی محدوده ۵۱ هزار دلار سیگنال فروش صادر کرده است.

شاخص ورود و خروج پول هم گاردی نزولی به خود گرفته است.

کندل‌ها در کف کانال بولینگرباند قرار دارد و قیمت در حال نوسان روی محدود حمایت خود است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات