خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌ بینی قیمت بیت کوین توسط هوش مصنوعی/ ستاره بازار میم کوین همچنان می‌درخشد

ezgif 1 ae56f89dea

پس از ظهور هوش مصنوعی چت‌ جی‌پی‌تی4 و افزایش احتمال انقلابی دیگر در حوزه تکنولوژی، بسیاری از فعالان کریپتو به دنبال پیش‌بینی قیمت بیت کوین به کمک این ابزار هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، هوش مصنوعی شرکت OpenAI پیش‌بینی‌های جدیدی را درباره قیمت بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی ارائه کرده است اما عوامل متفاوتی بر قیمت این رمزارز مشهور می‌تواند تاثیرگذار باشد.

خوش‌بینی هوش‌مصنوعی نسبت به آینده بیت کوین

افزایش قیمت جدید ۰.۲۵ درصدی نرخ بهره توسط فدرال رزرو، باعث کنجکاوی سرمایه‌گذاران درباره آینده قیمتی رمزارز محبوب بیت‌کوین شده است.

ورشکستگی بانک‌های ایالات متحده آمریکا و اروپا و احتمال افزایش سقف بدهی دولت آمریکا، باعث افزایش تمایل سرمایه‌گذاران به ارزهای دیجیتال به‌ویژ‌ه بیت‌ کوین شده است.

همچنین، حجم معاملات روزانه بیت کوین به سطوح جدیدی دست پیدا کرده است و حمایت کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا، رابرت افکندی نیز بر روند سرمایه‌گذاری بر بیت کوین تاثیر گذاشته‌اند.

بر اساس این فاکتور‌ها، تحلیل هوش مصنوعی چت‌ جی‌پی‌تی ارائه شده توسط رسانه رمزارزی کریپتو ‌نیوز، نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین می‌تواند تا پایان سال جاری میلادی به ۱۲۰ هزار دلار برسد.

آیا بحران بانکداری آمریکا به نفع بیت کوین است؟

به دنبال گزارش کاهش سپرده‌گذاری ۴۰ درصدی بانک فرست ریپابلیک در ۲۵ آپریل، بسیاری بر این‌ باورند که این بانک نیز می‌تواند به جمع بانک‌های ورشکسته ماه مارچ یعنی سیلیکون ولی، سیلورگیت و سیگنیچر بپیوندد.

همچنین، وابستگی بازار سهام به بازار رمزارز در ماه‌های اخیر به شدت کاهش یافته است و این کاهش وابستگی در ماه می نیز ادامه خواهد داشت. از دیدگاه مت هوگان، رمزارزها وارد چرخه جدید بول‌ران شده‌اند که می‌تواند باعث صعود به سطوح جدیدی شود.

ادامه صعود میم‌کوین PEPE

میم‌کوین په‌په قورباغه برای اولین بار در اواسط ماه آپریل سال جاری در بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد. اکنون پس از یک ماه، ارزش بازاری په‌په کوین (PEPE) به بیش از یک میلیارد دلار رسیده و برخلاف انتظار تحلیلگران حرکت کرده است.

این میم‌کوین در هفت روز گذشته، بازدهی ۹۰۰ درصدی را تجربه کرده و در شبانه‌روز گذشته نیز، رشدی ۶۰ درصدی را به‌ثبت رسانده است.

با توجه به اینکه افزایش قیمت خاصی در دیگر میم‌کوین‌های بازار مثل شیبا، دوج و فلوکی اینو دیده نمی‌شود، به نظر نمی‌رسد افزایش قیمت په‌په کوین ارتباطی به جو بازار میم‌کوین‌ها داشته باشد.

همچنین، صرافی بزرگ رمزارزی بایننس اعلام کرده است که به‌زودی په‌په کوین و فلوکی اینو (Floki Inu) را به لیست توکن‌های موجود خود اضافه خواهد کرد.

نگرانی‌هایی درباره احتمال سقوط ناگهانی این میم‌کوین وجود دارد، چرا که در زمان عرضه په‌په تعدادی از نهنگ‌ها به خرید این میم‌کوین در مقادیر زیاد اقدام کردند.

نظرات