افزایش تولید آیفون ۸ پلاس و ایکس

درحالی‌که گزارش‌های خبری اولیه حاکی از عدم استقبال از گوشی آیفون 8 بود، فروش نسبتا بالای آیفون 8 پلاس و ایکس، منجر به افزایش تولید آن شده است.

افزایش تولید آیفون ۸ پلاس و ایکس

درحالی‌که گزارش‌های خبری اولیه حاکی از عدم استقبال از گوشی آیفون ۸ بود، فروش نسبتا بالای آیفون ۸ پلاس و ایکس به افزایش تولید آن منجر شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از فون‌ارنا؛ بررسی‌های موسسه KGI Securities حاکی‌ست تا پایان سال ۲۰۱۷ بیش از ۲۶ میلیون واحد گوشی جدید آیفون روانه بازار می‌شود. همچنین گفته می‌شود اپل تولید آیفون ایکس را تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ حدود ۳۵ تا ۴۵ درصد افزایش می‌دهد.

برخی تحلیل‌گران معتقد بودند با توجه به قیمت بالای گوشی آیفون ایکس ممکن است استقبال بالایی از این گوشی به عمل نیاید، اما استقبال مشتریان نشان‌دهنده غلط بودن تحلیل‌های مذکور است.

با نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال نوی میلادی، خرید آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس بیشتر نیز خواهد شد. در مقابل آیفون ۸ چندان مورد توجه قرار نگرفته و انتظار می‌رود عرضه این گوشی از ماه اکتبر تا ماه دسامبر تا ۵۰ درصد کاهش یابد.

در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۷ در مجموع ۱۱٫۸ میلیون واحد گوشی آیفون ۸ و ۸ پلاس روانه بازار شده که ۶٫۳ میلیون از آن‌ها را آیفون ۸ پلاس تشکیل می‌داد.

 

منبع: فارس


این مطلب را به اشتراک بگذارید