تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین تا چقدر ارزان می‌شود؟ / ۳ پیش‌بینی از آینده ارزهای دیجیتال

بیت‌کوین تا چقدر ارزان می‌شود؟ / ۳ پیش‌بینی از آینده ارزهای دیجیتال

قیمت بیت‌کوین وارد محدوده زیر ۳۰ هزار دلار شد و مجددا قیمت آن برگشت. در ادامه ممکن است بیت‌کوین تا چقدر ارزان شود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار ارزهای دیجیتال روزهای پرنوسانی را پشت سر می‌گذارد. در حالی که روز گذشته بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار هم رسید اما اکنون مجدد به بالای ۳۰ هزار دلار برگشته است. در ادامه ممکن است این نوسان و کاهش قیمت تا چقدر ادامه داشته باشد؟

امید فدوی، کارشناس حوزه رمزارزها در گفتگو با تجارت‌نیوز گفته بود: احتمال ریزش بیت‌کوین از محدوده ۳۰ هزار دلار بسیار کم است و به نظر من روند بازار تا پایان سال ۲۰۲۱ صعودی است. تا پایان سال میلادی بیت‌کوین می‌تواند تا حدود ۱۰۰ هزار دلار هم رشد کند و احتمالا بعد از آن شاهد یک اصلاح عمیق خواهیم بود.

با این حال مریم محبی، کارشناس بازارهای مالی معتقد است: بیت‌کوین فاندامنتال قوی ندارد و تکنیکالی رفتار می‌کند و از این بابت که هنوز سقف قبلی خود را نگرفته است احتمال اصلاح هنوز وجود دارد.

امیرحسین نام‌آور، کارشناس بازارهای مالی نیز در گفتگوی لایو اینستاگرامی با تجارت‌نیوز پیش‌بینی کرده بود: احتمال کاهش قیمت بیت‌کوین تا محدود ۲۶ هزار دلار هم وجود دارد.

اما آیا در ادامه این روند پرنوسان بیت‌کوین ادامه خواهد یافت؟ از نگاه برخی از منابع خارجی هم هرچند در بلندمدت به نظر می‌رسد بیت‌کوین ۱۰۰ هزار دلاری و حتی بالاتر چندان دور از انتظار نباشد اما در کوتاه‌مدت چندان نمی‌توان امید به بازگشت سریع قیمت این ارز دیجیتال داشت.

آخرین پیش‌بینی‌ها درباره ارزدیجیتال را در صفحه پیش‌بینی ارزهای دیجیتال دنبال کنید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند