خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!

شبکه ۵G همراه اول در کیش راه‌اندازی شد

5g

ساکنین جزیره کیش از امروز می‌توانند از سرویس شبکه ۵G همراه اول در محوطه فرودگاه و مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کیش بهره‌مند شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، هشتمین سایت ۵G همراه اول در جزیره کیش به بهره‌برداری رسید. ساکنین این جزیره از امروز می‌توانند از سرویس شبکه ۵G در محوطه فرودگاه و مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش بهره‌مند شوند.

براساس گزارش دیجیاتو، به نقل از اداره کل شرکت ارتباطات سیار ایران، هم‌زمان با سومین روز از برگزاری رویداد بین‌المللی کیتکس ۲۰۲۲ با محوریت هوشمندسازی، هشتمین سایت ۵G همراه اول در حضور فعالان اکوسیستم حوزه دیجیتال کشور و با پیام لمس جهان دیجیتال، در کیش به بهره‌برداری رسید.

همراه اول از دو سال گذشته با بهره‌برداری رسمی از ۵G روی شبکه واقعی خود، توانست برای اولین بار به رکورد سرعت ۳٫۶۳۳ گیگابیت بر ثانیه دست یابد. این اپراتور از سال ۱۳۹۵ ورود به فناوری ۵G را آغاز کرد.

امروز کیش‌وندان می‌توانند از سرویس‌دهی فناوری ارتباطی (۵G) که تمامی مراحل نصب، در محوطه فرودگاه و مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کیش بهره‌مند شوند.

مشترکانی که علاقه‌مند به استفاده از شبکه ۵G هستند، در صورت داشتن گوشی ۵G می‌توانند از این سرویس بهره‌مند شوند.

همچنین در صورت نداشتن گوشی نسل ۵ مشترکان می‌توانند از طریق مودم و سرویس وای‌فای به شبکه همراه اول متصل و از مزایای این فناوری بهره‌مند شوند.

نظرات