خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

افتتاحیه نمایشگاه خودرو در تهران/ چه خودروهایی رونمایی شدند؟(ویدیو)

زهرا رسولی

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران افتتاح شد.خودروسازان با محصولات خود حاضر شدند. برخی نیز به رونمایی از خودروهای جدید پرداختند.

به گزارش تجارت‌نیوز، چهارمین نمایشگاه خودرو در تهران روز گذشته افتتاح شد. شهر آفتاب میزبان خودروسازان، مهمانان ویژه و اصحاب رسانه بود. البته چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران از امروز سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرآفتاب برای بازدید عموم، آغاز به کار کرده است و تا جمعه سی‌ام اردیبهشت ادامه دارد.

در این نمایشگاه بعضی از خودروسازان و مونتاژکنندگان کشور به رونمایی از محصولات جدید خود پرداختند. اما نبود غایبان بزرگی چون شرکت سایپا و کرمان موتور نیز در این نمایشگاه حس می‌شد.

شرکت بهمن‌موتور به رونمایی از دو محصول جدید خود پرداخت. خودروهای سدان رسپکت و دیگنیتی پرستیژ از خودروهای رونمایی شده بهمن موتور بودند. قرار است سدان رسپکت در خرداد به بازار عرضه شود.

ایران‌خودرو نیز از خودروی هایما s8 و x7 رونمایی کرد. این شرکت خودروسازی همچنین در کنار این دو خودرو، تیپ جدید دنا پلاس توربو اتوماتیک را نیز معرفی کرد.

ایران‌خودرو ۲۰۶ تیپ ۳ و ۲۰۷mc دو رنگ را نیز روز گذشته به نمایش گذاشت.

یکی دیگر از حاضران در این نمایشگاه مکث موتور بود. این شرکت روز گذشته به معرفی خودروی تیارا، اولین کراس اور جدید هفت نفره  خود پرداخت. مکث موتور همچنین از خودروی پیکاپ کلوت اتوماتیک رونمایی کرد. این شرکت زمان عرضه و قیمت محصولات خود را اعلام نکرد.

ویرا دیزل نیز از یک کامیون دماغ‌دار جدید رونمایی کرد. آرتیستون آمیکو از دیگر خودروهای رونمایی شده در نمایشگاه بود. این خودرو به عنوان جایگزین اسنا اتوماتیک معرفی شد.

البته خودروسازی فردا نیز در این نمایشگاه با خودروهای جدید حضور دارد. اما رونمایی و معرفی محصولات خود را به روزهای آینده موکول کرد.

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودرو تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات