تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

تب دلار فعلا خوابید / مراجعه پی‌درپی صرافان به صرافی ملی / آخرین قیمت دلار چند است؟

تب دلار فعلا خوابید / مراجعه پی‌درپی صرافان به صرافی ملی / آخرین قیمت دلار چند است؟

همانند روزهای گذشته دسترسی به اینترنت و به ویژه به سایت صرافی ملی که منبع قیمت‌گذاری دلار و یورو در بازار ارز محسوب می‌شد، امروز نیز با محدودیت مواجه شده و صرافی‌های بسیاری در تهران و دیگر شهرهای کشور با اظهار نارضایتی از وضعیت موجود، قیمت‌های متفاوتی را برای دلار اعلام کردند.

امروز نیز دسترسی به اینترنت با محدودیت مواجه بوده و همچون روز گذشته بازار ارز شاهد دلار چند نرخی بوده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، همانند روزهای گذشته دسترسی به اینترنت و به ویژه به سایت صرافی ملی که منبع قیمت‌گذاری دلار و یورو در بازار ارز محسوب می‌شد، امروز نیز با محدودیت مواجه شده و صرافی‌های بسیاری در تهران و دیگر شهرهای کشور با اظهار نارضایتی از وضعیت موجود، قیمت‌های متفاوتی را برای دلار اعلام کردند.

با پیگیری‌های تجارت‌نیوز از چند صرافی، قیمت‌های متفاوتی از قیمت دلار در صرافی‌های مجاز در بازار امروز، سه‌شنبه ۲۸ آبان ماه به دست آمده است.

یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی با نارضایتی از عدم دسترسی به سایت صرافی ملی، قیمت دلار را بین ۱۲۰۰۰ تا ۱۲۱۰۰ تومان اعلام و عنوان کرد با مراجعه حضوری به صرافی بانک مرکزی از نوسانات قیمت مطلع شده و در حال حاضر نیز خرید و فروش دلار انجام نمی‌دهند.

این در حالی است که یکی از صرافی‌های مشهد نیز اعلام کرد که به صرافی ملی دسترسی ندارند و طی تماس با صرافی‌های تهران از قیمت مطلع می‌شوند. این صرافی قیمت فروش دلار را در بازار امروز ۱۲۰۵۰ تومان و در بازار دیروز ۱۲۴۰۰ تومان اعلام کرد.

بیش از دو صرافی دیگر در خیابان فردوسی تهران نیز مراجعه حضوری و پیاپی به صرافی ملی را برای مطلع شدن از قیمت دلار اعلام کردند. این صرافی‌ها قیمت دلار را در لحظه تنظیم این گزارش ۱۲۰۰۰ تومان اعلام کردند.

دیگر صرافی مجاز بانک مرکزی با اعلام دلار ۱۲۰۵۰ تومانی از سوی صرافی ملی اعلام کرد که نرخ فروش دلار در این صرافی ۱۲۰۵۰ تومان است.

یک صراف می‌گوید: سایت صرافی ملی در دسترس نیست و صرافی ما و چند صرافی دیگر این شهر نرخ دلار را بر اساس دلار سلیمانیه تعیین می‌کنیم.

وضعیت صرافی‌ها در مناطق آزاد تجاری از جمله شهرستان بانه در استان کردستان جالب به نظر می‌رسید.

یکی از صرافی‌های شهرستان بانه گفت: از وقتی اینترنت قطع شده دسترسی ما محدوده شده و روند معاملات ارزها دچار اختلال شده است. به صرافی ملی دسترسی نداریم و فقط با صرافی‌ها تهران تماس می‌گیریم که از قیمت مطلع شویم. دیروز قیمت دلار با ۱۲۴۰۰ تومان شروع شد و با نوساناتی همراه شد، روز گذشته دلار در تهران نسبت به دیگر شهرها گران‌تر بود. قیمت دلار در بازار امروز ۱۲۰۵۰ بود که اکنون به ۱۲۱۰۰ تومان رسیده است.

صراف دیگری در بانه عنوان کرد: سایت صرافی ملی در دسترس نیست و صرافی ما و چند صرافی دیگر این شهر نرخ دلار را بر اساس دلار سلیمانیه تعیین می‌کنیم. دیروز قیمت ۱۲۲۵۰ تومان بود و امروز ۱۲۰۵۰ تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند