کد خبر: 229481

آخرین وضعیت جوی کشور

کارشناس سازمان هواشناسی از آخرین وضعیت جوی کشور خبر داد.

سرویس جامعه -

امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی گفت «در شرق کشور، استانه های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان رگبار باران خواهیم داشت. گاهی نیز رعد و برق و وزش باد شدید برای این مناطق پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، احتمال آب گرفتگی معابر و افزایش جریان آب رودخانه‌ها در برخی نقاط این سه استان وجود دارد.

بارش‌های پراکنده‌ای برای جنوب آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، بخش‌هایی از غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی و بخش‌هایی از غرب یزد هم وجود دارد.

او درباره وضعیت جوی استان تهران گفت: آسمان تهران امروز و فردا کمی ابری تا نیمه ابری خواهد بود. وزش باد نیز برای تهران پیش بینی می‌شود. کیفیت هوا تهران در این چند روز به دلیل وزش باد سالم خواهد بود.

بیشینه دما تهران امروز در منطقه مهرآباد ۲۴ درجه سانتیگراد و برای شمیرانات ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. کمینه دما فردا صبح نیز در منطقه مهرآباد ۱۴ درجه سانتیگراد و در شمیرانات ۱۲ درجه سانتیگراد خواهد بود.

 

منبع: برنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.68)
1336.2
9.0
مثقال طلا (%0.24)
734900
1800
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.