ایران بروکر

آخرین وضعیت راه‌ ها / چالوس و هراز بازگشایی شد

محدودیت ترافیکی جاده چالوس

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای صبح امروز از انسداد جاده چالوس، آزادراه تهران ـ شمال و محور هراز و تردد روان خودروها در محور فیروزکوه خبر داده بود اما اکنون اعلام شده که دو محور هراز و چالوس بازگشایی شده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز،‌ دقایقی پیش جانشین پلیس راه راهور فراجا گفت: جاده چالوس و آزاد راه تهران – شمال که دیروز به دلیل ریزش سنگ بسته شده بود، دقایقی پیش بازگشایی شد.

جانشین پلیس راهور فراجا با این حال افزود: با توجه به اینکه عملیات ایمن‌سازی باید در مقاطعی از جاده چالوس انجام شود تصمیم بر آن شد تا این محور از صبح روز شنبه مجددا بسته شود.

افزایش تردد خودروها

بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طی شبانه‌‌روز گذشته تردد خودروها در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 6.4 درصد افزایش یافته است؛ در این میان سهم وسایل نقلیه سنگین 5.6 درصد بوده و اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صورت گرفته است.

در زمان حاضر تردد خودروها در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین ـ رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است، محورهای فوق فاقد مداخلات جوی هستند.

محورهای مسدود شریانی

1) بمپور ـ دلگان

2) آزادراه تهران ـ شمال

محدودیت تردد با تغییر مسیر

1) محور قدیم خرم‌آباد ـ پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد ـ پل‌زال و محور خرم‌آباد ـ کوهدشت انجام می‌شود.

منبع: تسنیم

مطالعه کنید
ساعت کار ناوگان عمومی تغییر کرد
نظرات