آغاز تغییرات در بازار پایه / نحوه معاملات سهام بازار پایه اعلام شد

آغاز تغییرات در بازار پایه / نحوه معاملات سهام بازار پایه اعلام شد
سازمان بورس از طریق کارگزاری‌ها امروز اطلاعیه‌ای را درباره آغاز تغییرات در بازار پایه اعلام کرد.

به گزارش‌ تجارت‌نیوز، در این اطلاعیه آمده است: مشتریان گرامی به استحضار می‌رسانیم، دامنه نوسان قیمت‌ نمادهای معاملاتی مندرج در تابلوهای ب و ج بازار پایه فرابورس ایران از جلسه معاملاتی امروز یکشنبه مورخ۱۳۹۸/۶/۱۰ تا پایان جلسه معاملاتی امروز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۶/۱۳ به میزان ۳ درصد تعیین می‌شود، به‌نحوی که دامنه نوسان قیمت در نمادهای معاملاتی تابلو ب از «۱۰ درصد» به «۳ درصد» کاهش می‌یابد و در تابلو ج نیز دامنه نوسان قیمت در دوره سفارش‌گیری (از ساعت ۸:۳۰ الی ۹ و از ساعت ۱۲ الی ۱۲:۳۰) از «بدون محدودیت» به ۳ درصد کاهش می‌یابد. در این میان سایر ریزساختارهای بازار به قوت خود باقی‌ است.

لازم به ذکر است، در جلسه معاملاتی دیروز مورخ ۱۳۹۸/۶/۹ تمامی سفارش‌های خرید و فروش در نمادهای معاملاتی بازار پایه حذف شده‌اند. لذا متقاضی است در صورت تمایل مجددا نسبت به سفارش‌های خود در سامانه معاملات اقدام کنید.

بدیهی است ورود سفارش و انجام معاملات در نمادهای معاملاتی بازار پایه در جلسه معاملاتی بازار پایه در جلسه معاملاتی مورخ ۱۳۹۸/۶/۱۰ در دامنه نوسانی قیمتی ۳ درصد بر مبنای قیمت پایانی جلسه معاملاتی دیروز مورخ ۹/۶/۱۳۹۸ امکان‌پذیر است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند