گزارش تجارت‌نیوز از قیمت ویلا در شمال کشور

نرخ اجاره ویلا در شمال چقدر است؟ / مازندران گران‌تر است یا گیلان؟

نرخ اجاره ویلا در شمال چقدر است؟ / مازندران گران‌تر است یا گیلان؟

با توجه به آگهی‌های سایت دیوار و داده‌های موجود جدولی از متوسط اجاره ویلا در برخی از شهرهای استان مازندران و گیلان به دست آمده است. میانگین اجاره ویلا در کدام شهر بیش‌تر است؟

به گزارش  تجارت‌نیوز، بنا بر آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، فهرستی از متوسط قیمت اجاره ویلا در برخی از شهرهای استان مازندارن و چالوس به دست آمده است.

با توجه به داده‌های استخراج شده از آگهی‌های ۱۰ روز گذشته نیازمندی‌های دیوار، میانگین اجاره ویلا ۳۰۰ متری در مازندران(در بین شهرهایی که در جدول ذکر شده‌ است) ۱٫۵ میلیون تومان و در استان گیلان(شهرهایی که ذکر شده است) ۱٫۳ میلیون تومان به دست آمده است.

بر اساس جدول زیر، ارزان‌ترین متوسط اجاره ویلا در شهرهای مازندران(بین شهرهایی که در جدول زیر ذکر شده است) برای شهر نور با متوسط اجاره ۱٫۱ میلیون تومان برای یک شب ثبت شده است. همچنین متوسط اجاره یک شب ویلا ۳۰۰ متری بر اساس آگهی‌های دیوار شهر محمود آباد ۱٫۲ میلیون تومان، نوشهر ۱٫۴ میلیون تومان و در شهر رامسر ۱٫۷ میلیون تومان ثبت شده است.

در بین شهرهایی که در جدول زیر از استان مازندران ذکر شده است شهر چالوس با متوسط اجاره دو میلیون تومان برای یک شب ویلا ۳۰۰ متری از شهرهای گران قیمت این استان برای اجاره ویلا است.

هزینه ویلا در گیلان چقدر است؟

بنا بر اطلاعات جدول زیر برای اجاره ویلا در شهر گیلان بر اساس آگهی‌های سایت دیوار رشت با متوسط اجاره ۱٫۱ میلیون تومان برای یک شب ویلا ۳۰۰ متری از ارزان‌ترین شهرهای گیلان(در بین شهرهایی که در جدول زیر ذکر شده است) است.

متوسط اجاره ویلا ۳۰۰ متری در شهر فومن و ماسال ۱٫۲ میلیون تومان ثبت شده است. اجاره یک شب ویلا در شهر تالش ۱٫۴ میلیون تومان و اجاره ویلا در شهر بندرانزلی ۱٫۵ میلیون تومان ثبت شده است که در بین شهرهایی که تعداد آگهی اجاره ویلا زیادی را در سایت دیوار داشتند نرخ اجاره ویلا بالاتری دارند.

متوسط قیمت اجاره ویلا در جدول زیر بر اساس قیمت‌های ثبت شده در آگهی‌های ۱۰ روز گذشته سایت دیوار است. همچنین ممکن برخی از شهرهای این دو استان شمالی نرخ اجاره ویلای بالاتری داشته باشند اما تعداد آگهی‌های آن‌ در دیوار قابل توجه نبوده است.

در جدول زیر متوسط اجاره یک شب ویلا ۳۰۰ متری در برخی از شهرهای استان مازندران و گیلان را مشاهده می‌کنید.(قیمت‌ها بر اساس متوسط قیمت در آگهی‌های سایت دیوار به دست آمده است.)

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند