کد خبر: 133526

ادامه کاهش شاخص بورس

خلاصه‌ی معاملات روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت در بازار اوراق بهادار تهران.

سرویس بازار -

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، در جریان معاملات روز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۶ بازار بورس و اوراق بهادار تهران، حق تقدم نخست مورد معامله در پایان روز به نماد خاذینح به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال، نماد دوم به ومعادنح به ارزش ۵۷۳ و نماد سوم غشهدح به ارزش ۴۰۹ میلیون اختصاص پیدا کرد.

در پایان روز دوشنبه برترین نمادهای معامله شده در بازار سهام با بیشترین حجم معامله، نخست نماد خساپا با حجم ۳۷ میلیون و ۴۸۲ هزار و ۳۶۶ سهم، نماد دوم پترول با ۲۷ میلیون و ۵۴۲ هزار و ۶۸ سهم، و نماد سوم فنوال با حجم ۲۱ میلیون و ۱۱۰ هزار و ۷۲ سهم بودند.

نمادهایی که بیشترین تعداد معاملات امروز را داشتند، خساپا با دو هزار و ۷۳۱ بار معامله در نماد اول، فنول با یک هزار و ۶۹۸ بار معامله نماد دوم و فارک با یک هزار و ۲۳۵ بار معامله در نماد سوم قرار گرفتند.

بیشترین افزایش قیمت به ترتیب به نمادهای قشرین با قیمت ۱۰ هزار و ۸۷۶ ریال، تکشا با قیمت هفت هزار و ۶۲۱ ریال و غمارگ با قیمت سه هزار و ۱۹۵ ریال رسید.

بیشترین کاهش قیمت نیز به ترتیب به نمادهای کفپارس با قیمت چهار هزار و ۴۹۲ ریال، غشهدح با قیمت یک هزار و ۵۵۴ ریال و غشان با قیمت چهار هزار و ۵۵۸ ریال رسید.

در بازار اوراق مشارکت، نماد نخست مشهد۶۱۲ به ارزش ۸۰ هزار میلیون، نماد دوم مغرب۹۷۱۲ به ارزش دو میلیون و ۷۵۹ هزار ریال و نماد سوم صایتل به ارزش ۱۳۳ میلیون ریال بود.

در بازار نقدی حجم معاملات برابر ۹۵۳ میلیون سهم به ارزش دو میلیون و ۸۳۰ هزار و ۳۵۱ میلیون ریال در ۳۸ هزار و ۴۰۴ بار معامله شدند که در انتهای روز ارزش این بازار به ارزش سه میلیون و ۳۱۸ هزار و ۹۵۴ میلیارد ریال رسید.

در بازار تبعی حجم معاملات ۲۷۴ هزار ورقه به ارزش ۲۷۴ هزار ریال بود و تعداد دفعات معامله در این بازار سه بار به ثبت رسید.

در بازار بدهی حجم معاملات برابر ۸۳ هزار ورقه با ارزش ۸۳ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۷۸۰ ریال با تعداد دفعات ۲۹ مورد معامله قرار گرفت.

در بازار ETF حجم معاملات دو هزار و ۳۰۰ واحد به ارزش معاملاتی ۱۳ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۶۴۸ ریال در تعداد ۸۸ بار معامله شد.

در نهایت شاخص کل بازار نشان‌دهنده یک هزار و ۲۳۰ میلیون سهم به ارزش دو میلیون و ۹۲۷ هزار و سه میلیون ریال بود که تعداد دفعات معامله امروز ۳۸ هزار و ۵۲۴ بار و ارزش کلی بازار در انتهای امروز به سه میلیون و ۳۱۸ هزار و ۹۵۴ میلیارد ریال رسید.

 

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.14)
1331.7
1.83
مثقال طلا (%0)
608100
0
سکه امامی (%0)
1502500
0
دلار (%0)
4434
0
یورو (%0)
5572
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.