موضوعات داغ:
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در گفتگو با تجارت‌نیوز:

قیمت خودروهای خارجی 70 میلیون تومان ارزان شد / فعلا نمایشگاه‌داران تعطیل هستند

قیمت خودروهای خارجی 70 میلیون تومان ارزان شد / فعلا نمایشگاه‌داران تعطیل هستند

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: طبق آخرین برآوردها به دلیل نبود تقاضا قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی بین 50 تا 70 میلیون تومان ارزان شده است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو درباره وضعیت بازار خودرو در شب عید به تجارت‌نیوز گفت: با شیوع ویروس کرونا 70 درصد ترددها در بازار کاهش یافته است. همین موضوع باعث شده که فروشندگان در بازار بیشتر از خریداران باشند. با توجه به شیوه ویروس کرونا دولتمردان مردم را به خانه‌نشینی دعوت کرده‌اند تقاضای ما هم از مردم این است که در حالی که ضرورتی به رفت و آمد در بازار و مراکز شلوغ شهر وجود ندارند، در خانه بمانند.

سعید موتمنی با اشاره به قیمت انواع خودرو افزود: طبق آخرین برآوردها به دلیل نبود تقاضا قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی بین 50 تا 70 میلیون تومان ارزان شده است. همچنین قیمت خودروهای داخلی نیز به دلیل کاهش میزان تقاضا بین 10 تا 20 میلیون ارزان شد. این نشان می‌دهد که مردم به سلامتی‌شان بیشتر توجه دارند و معامله‌ای نیز انجام نمی‌دهند.

او درباره شرایط بازار خودرو تا هفته پایانی اسفند اظهار کرد: تا زمانی که این ویروس ریشه کن نشود وضعیت بازارها به همین منوال باقی خواهد ماند. فعلا نمایشگاه‌داران خودرو نیز تعطیل هستند و عملا در شب عید هیچ نوع معامله‌ای شکل نمی‌گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند