ایران بروکر
خبر مهم : چگونه در سامانه یکپارچه خودرو ثبت‌نام کنیم؟

افزایش نسبی دما هوا تهران از امروز

تجارت نیوز

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد، خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، اداره کل هواشناسی استان تهران آسمان تهران را صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد، خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی کرد.

بر اساس گزارش ایسنا، بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی نشان می‌دهند وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد در بعضی ساعت‌ها به‌ویژه در ساعات بعدازظهر روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه (۲۳،۲۲ و ۲۴ خرداد) وزش باد شدید، گاهی خیلی شدید و احتمال توفان گردوخاک در مناطق مستعد یا خیزش موقتی گردوخاک همراه با کاهش دید و کاهش کیفیت است.

برای امروز در ارتفاعات گاهی رگبار باران با احتمال رعد وبرق مورد انتظار است و از امروز شاهد روند افزایش نسبی دما خواهیم بود.

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد ایستگاه‌ ورامین با بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌ است.

آسمان تهران فردا (۲۳خرداد) صاف و در بعد از ظهر نیمه ابری و وزش باد شدید همراه با گرد وخاک با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۲۴ خرداد) صاف تا قسمتی ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید و گرد و خاک و وزش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند