افزایش ۳۰۰ تومانی قیمت ارز در اولین هفته گرانی بنزین / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

افزایش ۳۰۰ تومانی قیمت ارز در اولین هفته گرانی بنزین / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

هفته پایانی ماه آبان قیمت ارز در صرافی ملی رشد ۳۰۰ تومانی را تجربه کرد و نرخ دلار در روز پنج‌شنبه با افزایش ۳۰۰ تومانی نسبت به پنج‌شنبه گذشته به ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت ارز که هفته گذشته روندی صعودی داشت، این هفته نیز پس از اعلام افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت بنزین رشد یافت و سرانجام با رسیدن به رقم ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان به کار خود پایان داد.

روز شنبه قیمت ارز نسبت به روز پنج‌شنبه در اولین روز پس از اعلام نرخ جدید بنزین ۴۰۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

روز یکشنبه با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی، برای دومین روز پیاپی نرخ ارز تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت یورو نیز در رقم ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان ثابت ماند.

سومین روز هفته با آغاز به کار بازارهای جهانی قیمت ارز در صرافی ملی تغییری نداشت و قیمت دلار در به رقم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ یورو در رقم ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان ماندگار ماند.

روز سه‌شنبه نیز قیمت ارز در ابتدای روز تغییر نداشت اما در ادامه فعالیت بازار، دلار با ۵۰ تومان افزایش به رقم ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان و نرخ یورو نیز به ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان رسید.

روز چهارشنبه قیمت دلار ۵۰ تومان کاهش یافت و به رقم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت یورو نیز با کاهش ۱۰۰ تومانی به رقم ۱۳ هزار و ۵۰ تومان رسید.

روز پنجشنبه بهای دلار شاهد افت ۱۰۰ تومانی بود و به رقم ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید و قیمت یورو نیز با کاهش ۵۰ تومانی رقم ۱۳ هزار تومان را تجربه کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند