موضوعات داغ:

امروز در بازار طلا و سکه چه خبر بود؟ / قیمت طلا و دلار امروز ۹۹/۱/۱۷

امروز در بازار طلا و سکه چه خبر بود؟ / قیمت طلا و دلار امروز ۹۹/۱/۱۷

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی، با نوساناتی همراه بود که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید با افت ۱۷ هزارتومانی به شش میلیون و ۴۹۰ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا امروز یکشنبه با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی تغییری نداشت و در رقم ۱۶۱۸ دلار در هر اونس ثابت ماند.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ساعت ۱۸ با ۴ تومان افزایش نسبت به روز گذشته، ۱۵،۷۹۹ تومان معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ساعت ۱۸ با ۲ تومان افزایش نسبت به روز قبل، ۱۷،۲۰۱ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۸، قیمت سکه تمام طرح قدیم شش میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید شش میلیون و ۴۹۰ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به دیروز نوسان داشته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۶۵۵ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۳ میلیون و ۹۸ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۷۹۵ هزار تومان و ۹۸۴ هزار تومان است.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند