نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو:

امسال خودرو گران نمی‌شود

امسال خودرو گران نمی‌شود

ابهام درباره آینده بازارها باعث شد که بازار خودرو هم از تب و تاب بیفتد. نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: با وجود شروع فعالیت‌ها در سال ۱۴۰۰ اما هنوز خودرویی خرید و فروش نشده است. بازار کشش افزایش قیمت را ندارد و پیش‌بینی می‌شود که امسال دیگر خودرو گران نشود.

به گزارش تجارت‌نیوز، فعالان بازار خودرو می‌گویند بازار خودرو هنوز در خواب زمستانه به سر می‌برد. نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو به تجارت‌نیوز گفت: با وجود شروع به کار بازار خودرو در سال جدید هنوز معامله‌ای در این بازار انجام نشده است و بازار بیشتر از این کشش افزایش قیمت را ندارد. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که امسال دیگر خودرو گران نشود.

به گفته نعمت‌الله کاشانی‌نسب،قیمت خودروهای ایرانی هم نسبت به اسفند ماه سال گذشته تغییر محسوسی نداشته است و اگر خودرو ارزان‌تر نشود قیمت آن روند باثباتی خواهد داشت.

پیش از این سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفته بود: « تقاضا برای خرید خودروهای کارخانه‌ای همچنان وجود دارد اما بازار خودرو جنبه سرمایه‌گذاری را از دست داده است و با توجه به کاهش میزان تقاضا پیش‌بینی می‌شود قیمت خودروهای ایرانی تا بهار سال ۱۴۰۰ ثابت باقی بماند.»

آخرین اخبار اقتصادی را از کانال تلگرامی تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند