ایران بروکر
خبر مهم : بنزین ۸۰۰۰ تومانی واقعیت دارد؟

ام‌وی‌ام ایکس ۵۵، کراس اوور خاص بازار ایران

تجارت نیوز

طراحی ام‌وی‌ام ایکس ۵۵ پخته و منحصر به فرد است و می‌توان گفت تلفیقی از مدرن و کلاسیک می‌باشد، که این گونه طراحی‌ها را می‌توان در خودروهای اروپایی به ویژه محصولات فولکس واگن یافت.

کراس اوور خاص شرکت مدیران خودرو کم کم دارد در خیابان‌ها خود نمایی می‌کند، گرچه تعداد محدودی عرضه شده اما  طرفداران زیادی دارد، این خودرو جزو خودروهای خوشنام در بازارهای جهانی چون برزیل و روسیه می‌باشد.

چندی پیش در سال ۲۰۱۷ و نمایشگاه بین‌المللی خودرو فرانکفورت نیز مورد نمایش قرار گرفت و بعد آن در کشور آلمان توسط برخی رسانه‌های آلمانی مورد تست و بررسی قرار گرفت و همگان را تحت تاثیر قرار داد.

طراحی ایکس ۵۵ پخته و منحصر به فرد است و می‌توان گفت تلفیقی از مدرن و کلاسیک می‌باشد، که این گونه طراحی‌ها را می‌توان در خودروهای اروپایی به ویژه محصولات فولکس واگن یافت.

ایکس ۵۵ دارای اندازه و ابعاد خیلی مناسب می‌باشد که هم کاربرد آن را در شهر و هم استفاده خانوادگی موثر و مفید می‌نماید. داخل این خودرو نیز طراحی ساده و در عین حال پخته‌ای به سبک خودروهای اروپایی دارد که معمولا ساده اما ماندگار می‌باشند.

اما این کراس اوور در قلب تپنده خود یک موتور ۱٫۵ لیتری توربو دارد، این موتور طراحی شرکت معروف اتریشی AVL می‌باشد که برای بسیاری از خودروسازان مطرح طراحی موتور آنها را انجام داده و توربو شارژ این خودرو نیز ماحصل شرکت معروف و مطرح هانیوال می‌باشد.

ایکس ۵۵ در بخش ایمنی نیز با لیست کامل و مجهز آمده تا خیال خریداران خود را نیز راحت کند، ایربگ‌های جلو و جانبی، سیستم پایداری الکترونیکی (ESP)، کنترل ضد لغزش (TCS)، کنترل در سر بالایی (HHC) در کنار بدنه مستحکم فولادی  نوید یک خودروی ایمن را می‌دهد.

در بخش امکانات رفاهی نیز ایکس ۵۵ امکانات کاملی را به خریداران ارائه می‌کند که شامل: صندلی برقی راننده، سان‌روف برقی، ترمز پارک برقی، اتوهلد و دوربین ۳۶۰ درجه در کنار یک آپشن خاص و منحصر به فرد که ساعت هوشمند برای روشن کردن خودرو و کنترل شیشه‌ها می‌باشد. این آپشن در هیچ‌کدام از خودروهای هم سطح ایکس ۵۵ و حتی بالاتر نیز وجود ندارد و به عنوان آپشن خاص این خودرو شناخته می‌شود.

در مجموع این خودرو با توجه به شرایط فروش اقساطی بلندمدت و تحویل کوتاه‌ مدت، طراحی خاص و دوست داشتنی، فضای داخلی مناسب، قدرت بالای موتور و گیربکس، امکانات کامل ایمنی و رفاهی می‌تواند برای آنهایی که به دنبال یک خودرو خاص و معقول با امکانات و قدرت بالا می‌باشند گزینه‌ای ایده‌آل باشد.

 

*تجارت‌نیوز مسئولیتی در برابر صحت مطالب تبلیغاتی ندارد و راستی‌آزمایی محتوای تبلیغ بر عهده مخاطب می‌باشد*

 

 

نظرات